Betrayal -2.díl

5. srpna 2011 v 22:30 | Kamie Way |  My stories ^^
Pořád nemůžu z konce prvního dílu, myslim že vy taky :D:D:D:D:D
Jinak druhý díl je tu :)
Teď chudák Frank žejo :D:D
Gerarde, ty jsi kurva! :D

Frank:
Šel jsem domů abych si to srovnal v hlavě. Takže za prvé: Jsem děvka, jelikož chodím s dvěma klukama. Za druhé: Gerarda ani Mikeyho nemiluju! To je nemožný! Za třetí: Musim se rozhodnout, co dál. Takhle by to nešlo. Hlavně se o sobě sesměj dozvědět. Asi zavolám Geemu, měl bych chuť.
Nebral to, volal jsem mu snad milionkrát. Co s ním sakra je? Zkusím zavolat Mikeymu, s tím by to bylo poprvý. .. Ani ten to nezvedá! No sakra, co když se to dozvěděli? Musim k Geemu na intr!
Gerard:
"Panebože co sme to udělali!!" Začal sem vyvádět když mi to všechno došlo. "Já přece miluju Franka. A ty si můj brácha a já už si tu vodnici asi nikdy nedám… Mikey musíš zmizet a budeme dělat, že se to nikdy nestalo!!" Byl sem z toho zoufalej…vůbec se nechápu, nevím proč sem to udělal. Zmateně sem nacházel Mikeyho oblečení a hodil mu ho aby se oblík, když to udělal, tak sem rychle otevřel dveře abych ho mohl vyhodit, ale jakmile jsem to udělal, přiřítil se do pokoje Frank. Koukal na nás dost nechápavě, protože já sem byl předním nahej a Mikey ne moc dobře oblečenej a oba sme byli dost vyděšení a taky rozcuchaní… "F-Franku ahoj." Vykoktal jsem ze sebe a Frank jenom vyvalil oči a nechápavě pootevřel pusu. "Já už pudu." řekl Mikey a rozběhl se ke dveřím, ale Frank ho rychle stáhl zpátky.
Mikey:
Chtěl sem odejít, ale Frank mě zatáhl zpátky. "Pusť mě Franku, to bolí" V tu chvíli sem myslel, že mi rozdrtí ruku. "Až mi řeknete co se tu dělo" zmáčkl mi ruku eště víc, myslel sem, že se zblázním. "Nic se nedělo, co by se mělo dít?? Já se chtěl jít převlíct z pyžama do normálního oblečení. Ale když sem se zeslíkl vběhl mi do pokoje Mikey." Snažil se Frankovi vysvětlit Gerard. "A proč má teda Mikey triko naruby a nemá ponožku?!?" "No víš, jak sem odcházel z toho parku, tak sem šel do mýho pokoje a chtěl sem se převlíknout do čistýho oblečení, ale zjistil sem, že triko, který sem si chtěl oblíct má pučený Gee, tak sem na sebe rychle natáhl nějaký triko a druhou ponožku vzal do ruky, ale tu sem asi cestou ztratil." Doufám, že mi to sežere..."Aha, já už se bál, že se mezi váma něco stalo" Oddechl si Frank…(Však kdyby věděl…:D). Frank mi pustil ruku a já šel k sobě do pokoje. Tam sem sebou plácl na postel a přemýšlel co se mezi mnou a Gerardem stalo…
Frank:
Fakt jsem si oddychl, že mezi nima nic nebylo. Zůstal jsem tam s Gerardem. Asi to s ním teď zkončím a pka i s Mikeym. Dál už nemůžu. Gee se na mě sladce usmál a já mu to opětoval. "Gee.. já ti musim něco říct ale asi by ses na to měl oblíct." Gee se zasmál a já musel taky. Hodil jsem mu trenky který mi byly docela povědomý, ale Geeho nebyly.. Sedly jsme si na postel a já ho chytl za ruce. "Gerarde.. miluju tě." SAKRA! Co sem to jen řekl?!
Gerard:
Frank mi hodil spodky a mě došlo, že sou Mikeyho. No rači sem dělal, že nic nevidim a myslim, že Frank nic nepoznal. Sedli jsme si na mou postel a on mě chytil za ruce a podíval se mi do očí. "Miluju tě." "Taky tě miluju Frankie a ty to víš." Řekl jsem a usmál se. "To je všechno co si mi chtěl??" "No…" Odmlčel se a já ho políbil. Začal jsem mu sundávat triko a nepřestávali sme se líbat. On mi sundal i to moje. "Proč sem se vůbec oblíkal." Uchechtl sem se a on taky. "Abych to měl težší.." Znovu sme se začali líbat a postupně jsme už byli oba nazí. Sám sem se až divil, že potom co sem zažil s Mikeym před chvílí ještě můžu…Frank mi začal zlehka třít můj rozkrok a já pevně sevřel víčka a zaklonil slastně hlavu. Jazykem mi začal sjíždět po krku k mé hrudi a já sem neudržel vzdech. Frank mě začal třít silněji a já hlasitě vzdychal. "Ne…nesná….nesnáši….m když..když si semnou taaaach….takhle hraješ…" snažil sem se ze sebe dostat, ale usoudil jsem, že to nepude. Frank se jenom začal šíleně smát, smál se tak, že musel přestat, strašnej pocit… "Tys měl taky vodnici co?!?" Řekl sem poněkud naštvaně, protože sem chtěl aby Frank dodělal to co začal…on to poznal a tak provokoval a dělal, že odejde. Rychle sem mu chňapl ruku a dal jí zpátky na místo kam patřila - na mýho malýho velkýho Gerarda. "Ach ty úchyle ať je po tvym." Uchechtl se zase Frank, ale naštěstí už pokračoval…vzdychal sem čím dál víc a Frank sjížděl jazykem k mému rozkroku. Neubránil jsem se myšlence, že je proti Mikeymu strašně něžnej…Mikey to vzal rychlke a pořádně drsně, ještě že už su z Franka zvyklej…panebože já si to tady užívám a přitom myslim na svýho bráchu to je špatný a hnusný. Naštěstí moje veškerý myšlení bylo zahnáno když mi Frank jemně vzal malýho velkýho Gerarda do pusy. Začal mi jazykem kroužit kolem špičky a já jsem mu zapletl ruce do vlasů. Po chvíli jsem cítil, že už budu…Vzdychal jsem strašně nahlas, dost jsem se divil, že nás nikdo neslyší…Najednou se mi ale zatmělo před očima a já se Frankovi udělal do pusy, on to spolikal. Než jsem se vzpamatoval, tak sme jen tak leželi vedle sebe a potom jsme se mazlili. "Teď ty babe." Řekl jsem a přeunul se k Frankově rozkrok. Začal vzdychat snad ještě hlasitěji než já předtím…
Mikey:
"Proč sem ho vošukal???...Dyt je to můj bratr". Nemohl sem o tom přestat přemýšlet. "Byl to úlet..nic víc" Uklidňoval sem se. Musel sem se jít osprchovat, protože sem byl celkem propocenej. Kdo by řek, že se člověk tak zpotí, když musí vymyslet nějakou lež. Sundal sem si kalhoty a pak trenky…když sem zjistil, že sou Gerardovi, začal sem se šíleně smát. Pak sem si sundal ještě triko a šel se osprchovat. Pod proudem teplé vody sem si zase vzpomněl co sme s Gerardem dělali a můj malej velkej Mikey začal přicházet k životu. Musel sem se vyhonit, protože tohle už se nedalo rozdejchat. Když sem byl hotovej, vypl sem sprchu, osušil sem se a obmotal kolem pasu ručník. Pak sem si šel sednout na postel a chtěl si pustit do sluchátek písničky. Vytahoval sem je ze šuplíku, ale najednou sem vedle z pokoje uslyšel vzdychání. Bylo mi do breku. Určitě tam Gee s Frankem šukaj. "Franku ty seš taková svině" To už mi tekly slzy proudem. Frank přece chodí se mnou…Zaryl sem hlavu do polštáře a v duchu ho začal proklínat.
Frank:
Gerarda jsem dost dobře udělal. Měl sem na něj chuť a on mě dost nasytil. Teď mě dělal on. Ani nevím, proč tak řvu. Vždyť já ho ani nemiluju. Sakra, musim se utišit, nebo si Mikey něčeho všimne. "Děje se něco, zlato?" Ptal se Gee když sem se ztišil. "Nene, jen nechci bejt tak hlasitej." řekl jsem a on se uchechtl. Když mě Gee udělal, šli jsme spát. Já ale nemohl a co nejpotišeji se oblíkl a šel se podívat vedle co dělá Mikey. Snad je v pohodě a nic neslyšel. Kdyžtak budu zase lhát, no. Co si jen tak vymyslím? Zaťukal jsem, ale nikdo neotevřel. No jo, je půlnoc. Zaťukal jsem znovu a slyšel jsem, jak se někdo šourá z postele. Otevřel Mikey s očima červenýma od pláče. Sakra, do prdele! "Mikey.. stalo se něco?" "To se teda sakra stalo!" "A co? Kdo ti co udělal?" začal jsem, jakože nic. "TY! Ty ses vyspal s Geem!" zařval skoro na celou chodbu až pár lidí otráveně vykouklo. "Co-cože? Jak si to můžeš myslet?"
Gerard:
Když Frank odešel, tak jsem šel zase spát. Musel jsem si zpívat písničku coura od rybiček 48, tak at de ta coura sama spát no nevim jestli Kuba zažil to samí co já ale začal jsem se tomu smát...Najednou sem ale slyšel řev, tak jsem vylezl z pokoje..."TY! Ty ses vyspal s Geem!" "Co-cože? Jak si to můžeš myslet?" Tak tohle bolelo...
Mikey:
"Ty si vážně myslíš, že sem hluchej? Ste byli slyšet až někde v jídelně!!" "A-ale Mikey, nikdy bych tě nepodvedl" V tom k němu přišel Gee a dal mu pěstí. "Sráči, tak ty s ním chodíš?!?" Frank se chytil za tvář a chtěl utýct, ale já ho zastavil. "Franku to-tohle bys mi měl vysvětlit!!...Ty ses snad s Geem nerozešel?" "Ne lhal sem ti"…přilítla mu další rána pěstí, ale tentokrát ode mě. "Promiňte kluci..víte já nechtěl chodit ani s jedním, ale neodvážil sem se vám to říct". "Už tě v životě nechci vidět" zařval Gee, vlítnul zpátky do pokoje a třískl za sebou dveřma. "To je od tebe hnusný Franku…chci abys věděl, že sem tě miloval….jo a ještě něco. Víš jak si přišel do toho pokoje a já tam byl s Geem…no.. spali sme spolu" Musel sem mu to říct…na oplátku. S úšklebkem a zhnusením ve tváři sem se vrátil do svého pokoje. Když sem zavřel dveře, sklouznul sem na podlahu a začal zase brečet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 6. srpna 2011 v 12:56 | Reagovat

Proč já?!? Šukáte semnou dobrovolně :D A Mikey si ještě honí když si na mě vzpomene :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama