Betrayal -1.díl

4. srpna 2011 v 22:06 | Kamie Way |  My stories ^^
Takže ten Frerkey s Lily a Ivuš :DD
Frank chodí zárověn s Geem i s Mikeym :D
Lily = Mikey
Ivuš = Gerard
Já = Frank, samozdřejmě :DD
Lily píše slohovky, narozdíl od nás :DD

Frank:
Dneska je krásnej den a já jsem se válím s krásným klukem v posteli. Vím, že mě Gerard miluje, několikrát mi to i řekl jenže.. já nic takovýho necítim. Už mězi náma není ani taková ta jiskra. Zato jeho brácha Mikey.. toho bych bral! Mikey by semnou chodil rád, jenže nechci Geemu ublížit..
"Lásko? Už budu muset jít.." "Ještě nechoď.." prosil mě Gee. Políbil jsem ho a šel ke dveřím. "Mám ještě hromadu učení.. Navíc, budu jen o pokoj vedle." řekl jsem s úsměvěm. Mikey mě totiž doučoval. Pokaždý jsem měl chuť po něm vyjet a zlíbat ho do němoty a teď to asi udělám.
Gerard:
"Mám ještě hromadu učení.. Navíc, budu jen o pokoj vedle." Řekl Frankie a nádherně se na mě usmál...potom co odešel jsem se ještě asi půl hodiny válel v posteli a připitoměle se usmíval. Hrozně Franka miluju, nevím co bych si bez něj počal. Se stálou myšlenkou na Franka sem vstal a oblíkl si na sebe černý kalhoty a nějaký tričko a šel jsem se podívat jak to Frankiemu s Mikeym de...Otevřl jsem dveře a uviděl, jak se spolu válí po Mikeyho posteli a líbají se... "J-jak si jen mohl?!?" Zakřičel jsem na ně a s pláčem vyběhl ještě neučesaný z domu...Doběhl jsem do parku a sedl si na lavičku...Začal jsem o tom všem přemýšlet. Ani jsem nevěděl koho teď nenávidim víc...jestli Mikeyho za to, že se líbal s mým teď už bývalým klukem nebo Franka, že mi svedl bráchu...a nebo snad na sebe, že sem byl tak hloupej a neviděl nic dřív...Pořád jsem si to všechno přehrával v hlavě a na lavičce se schoulel do klubíčka...
Mikey:
Deska má přijít Frank na doučování. Těším se, protože s ním můžu mluvit o samotě a nebude nám vocáskovat Gee. Ne, že bych neměl Gerarda rád, ale záviděl sem mu, že si našel tak báječnýho kluka. No nic pryč s myšlenkama o Geem. Než příde Frank musím se osprchovat. Vlezl sem si do sprchy a zavřel oči. Před nima se mi zobrazil Frank v celé své kráse. V tom mě vyrušil zvonek. "Frank" zařval sem na celou koupelnu. Rychle sem vylezl a obmotal kolem sebe ručník. Otevřel sem dveře "č-čau Mikey" kulil na mě oči Frank. "Ahoj, pod dál a sedni si já se jen převlíknu". Zatim co si šel Fee sednout sprinotval sem se oblíknout. Co na sebe...začal sem panikařit..."klid je to jen kámoš a navíc chodí s tvym bratrem" opakoval sem si pořád do kola. Fajn obleču si černý kalhoty a moje oblíbený triko. Když sem přišel za Feem podíval se na mě tak jak nikdy před tim. Kdo by řekl, že stačí jeden pohled na to abych se na něj vrhnul. Ne nesmím chodí přece s Geem. "Mikey?? potřebuju ti něco říct" řekl divnym tónem Fee. "dobře, tak povídej" "rozešel sem se s Gerardem" vyhrkly mu slzy do očí. Instinktivně sem ho objal. "mám tě rád Mikey" "já tebe taky Fee". Najednou sem ucítil, jak se Frankův jazyk dobývá do mý pusy.Poddal sem se mu a začal spolupracovat. Když v tom mi do pokoje vlítnul Gerard. Jen se na nás nevěřícně podíval a rychlostí blesku odběhl pryč.
Frank:
"Co to bylo? Vždyť jste se rozešli, no ne?" zeptal se mě Mikey. "No jo.. asi si uvědomil jakou chybu udělal.." řekl jsem a pokrčil rameny. "Asi budu muset a prosím, nemluv o tom nikde, rád bych to uchoval v tajnosti jako malinký tajemství" usmál jsem se, vzal si věci a políbil Mikeyho na čelo.
Věděl jsem, kde Geeho hledat. Ležel na naší lavičce schoulenej do klubíčka. Stoupnul jsem si nad něj a pohladil ho po vlasech. Okamžitě mě poznal a plácnul mě přes ruku. Sednul jsem si vedle něj na zem. Políbil jsem ho a on si to jen vychutnával. Odhrnul jsem mu vlasy z očí, který měl úplně červený. "Gerardku.. promiň já nemohl nic dělat.. On mi nechtěl ublížit.. Nikoho nemá a mě je ho líto.." řekl jsem a on se na mě usmál a kývnul, že mě chápe. "Už se to nestane, přísahám ti Gerardku. Sem jen tvůj." řekl jsem a políbili jsme se.
Gerard:
"Miluju tě Frankie." Zašeptal jsem mu do ucha a políbil ho. "Musím jít Gee..." Řekl a odešel. Za chvíli jsem šel zase domů, kde jsem šel hned do pokoje...Nestál jsem o to abych potkal Mikeyho a musel se s ním bavit...nemám mu co říct. Ale vlastně je mi ho i celkem líto, měl by si ale najít někoho svýho a nechat Franka na pokoji. Došel jsem do svého pokoje, lehl si na postel a do sluchátek si pustil písničky, po chvíli se mi začali zavírat oči...Zdálo se mi o Frankovi, mě a Mikeym, ale já byl v kůži Franka...najednou jsem sebou cuknul a vrátil se do reality, zjistil jsem, že sou už 2 ráno..."Proboha." Vyhrkl sem když jsem zjistil jak dlouho už jsem spal. Převlíknul jsem se a zase si lehl a spal...zdál se mi naprosto totožný sen, jen z Mikeyho pohledu..
Mikey:
Malinký tajemství…pořád mi to znělo v hlavě. Proč?! Přece už s Geem nechodí. A co si to vůbec namlouvám, stejně se mnou Frankie chodit nebude. Potřeboval sem to všechno nějak vydejchat. Vzal sem si na sebe bundu, do kapsy mobil , do ruky klíče a šel se projít do parku. Koukal sem do země a přemýšlel o životě, ale někdo do mě vrazil. "Kam čumíš?!?" zařval sem, ale pak až si uvědomil do koho sem narazil. "Ježiš promiň Franku já nevěděl, že seš to ty" "To je v pohodě, spíš já se omlouvám, že sem do tebe vrazil, vážně sem tě neviděl" řekl trochu chraptivým hlasem. "Franku?? Prosíme řekl bys mi jak je to s tím Geem já to vážně nechápu, vždyť ste byli úžasný pár, jak se to mohlo takhle pokazit?" "to by bylo na dlouho" poznal sem na něm, že o tom nechce mluvit a tak se vymlouvá. "To nevadí času máme dost" "tak dobře"… Frankie začal vyprávět a já pozorně poslouchal.
Frank:
Povídal jsem mu svůj příběh a když jsem skončil, Mikey se málem rozbrečel. "Já za to nemůžu.. Neuměl jsem se na něj ani zlobit.. A já ho tak miloval.. A on mě podvede! Ještě s takovim divnym klukem! Nebo to byla holka?" To mi sežere? "T-To bude dobrý Frankie.. Jsem tu pro tebe!" "Ale.. ty bys semnou určitě nechodil.. Gerardův zadek byl jen můj!!" V duchu jsem se uchechtl ale na sobě to nedal znát. "Rád bych stebou chodit, Frankie, ani nevíš jak moc!" Tohle mě překvapilo, a hodně! "F-f-fakt? Takže jo? Chodíme spolu?" Teď se mi to lhaní zhnusilo.. Ale co mám teď dělat? Vždyť chodím s oběma najednou! Sakra, jsem ale děvka. No a co, tak mám dva kluky. Snad to semnou bude Mikey aspoň dělat, ať porovnám, kterej z Wayů je lepší.
Gerard:
Najednou semnou někdo zatřásl a jak jsem sebou leknutím škubnul a vytrhnul sluchátka z mobilu, takže na celej pokoj začalo hrát When i'm gone od Simple Plan. Nevím proč ale začal sem se strašně smát, protože Mikey se taky leknul a spadnul na mě.
Mikey:
"Ty jo fakt spolu chodíme??" Nemohl sem tomu uvěřit. "Jo, asi jo" "Tak fajn." "Frankie, já musím jít mám ještě něco na práci" Ve skutečnosti sem chtěl jít za Geem, seřvat ho za to, že Frankiemu tak ublížil. "Dobře, tak se měj." Dal sem mu ještě pusu na tvář a vyrazil za Geem. Když sem odcházel ucítil sem Frankův pohled na mym zadku. Otočil sem se a vyplzál na něj jazyk…jen se zasmál a šel si svou cestou. Hned jak sem přišel na intr, pádil sem k Gerardovi do pokoje. Zatřásl sem s ním, ale jemu se asi vytrhly sluchátka a na celej pokoj začalo řvát When i'm gone. Leknul sem se tak, že sem se svalil na Geeho. Začal se smát, já se tomu taky musel zasmát. Když sme rozdejchali ten náš výbuch smíchu, zamračil sem se na Geeho a chtěl slízt z postele. On mě ale chytil za ruku a nechtěl mě pustit. "Co to děláš Gerarde???" Podíval se mi do očí, přitáhl si mě ještě víc k sobě a začal mě líbat. "Kurva Gerarde nech toho, seš přece můj brácha". Gee nahodil omluvnej výraz a otočil se na bok. Můj vnitřní hlas mi říkal, ať ho taky políbím, ale já nemohl…nebo snad jo?! Otočil sem si Gerarda k sobě a strčil mu jazyk do pusy. On si mě k sobě silně přitiskl a začal mi jezdit rukama po zádech. Chtěl sem Geemu vysvlíknout ten noční oblek, ale když viděl co chci udělat, strhnul ho ze sebe sám. Začal nedočkavě zeslíkat i mě, zasekl se až u pásku, který nešel rozepnout. S tím sem mu pomohl a kalhoty letěli na zem…po nich i trenýrky. Začal sem Geemu jazykem jezdit po celém těle, ten jen slastně vzdychal. Gee se najednou natáhl do šuplíku pro lube a natřel jím mýho malýho velkýho Mikeyho. Pak už to šlo samo, otočil sem si Gerarda na břicho a hned na poprví zasunul na doraz. Sledoval sem jeho výraz a čekal , že se mu úsměv vytratí z tváře, ale ono ne …asi byl zvyklej od Franka. Začal sem přirážet a zároveň honit malýho velkýho Geeho. Gee jen přivřel oči a začal vzdychat na celej pokoj…co na pokoj snad na celej intr. Najednou sem ucítil, že už budu, a tak sem zvýšil intenzitu mýho přirážení a zaryl nehty do Gerardových zad. Zatmělo se mi před očima "Gerarde ty seš taková kurva" stihl sem zakřičet ještě než sem se udělal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lily x) Lily x) | 4. srpna 2011 v 23:29 | Reagovat

Kamčo..já ti zapoměla napsat, že sem u sebe upravila Mikeyho...no to je jedno lidem bude muset dojít že Mikey nekecal s Frankem v noci ale až druhej den :D

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 4. srpna 2011 v 23:33 | Reagovat

[1]: Lidem to snad dojde...já sem hermafrodit, takže sem si toho všimla a musela ti to říct :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama