Vždyť mě znáš..

12. července 2011 v 21:50 | Kamie Way |  My stories ^^
Frank..Mikey..Gerard.
Tentokrát Mikey a Gerard znají Franka jen přes net. Často si volají přes webku, ale naživo se neviděli.
Domluví se, že se konečně setkají..
Co Franka donutí k nejhoršímu?

FRANK:
Tak, a je to tady. Konečně je uvidím na vlastní oči. Jsem tak nadšenej, že jsem ani nemohl spát. Přijede totiž můj kamarád Gerard a jeho brácha Mikey. Mám je oba hrozně rád. Šel sem jim naproti. Poskakoval jsem si přitom a kalhoty mi padali. A pak jsem je uviděl. Gee vystoupil z auta a zkoro mě umačkal. Po objetí jsme se tak nějak na sebe koukli.. Bylo to divný.. Ale zároveň příjemný.. Teda alespoń pro mě.. Vystoupil i Mikey a taky mě objal. Ne tak jako Gee.. Už jsem necítil nic takovýho, jako s Geem..
Došli jsme k nám a kluci si ustali u mě na gauči. Měl jsem spát s nima protože jsem spal stejnak na rozkládacím gauči. Bylo to suprový. Hráli jsme na notebooku, koukali na filmy.. Když si kluci povídali, někdy jsem asi nevěděl o čem, jen jsem kejval hlavou a smál se s nimi.
Jednou když jsme jeli autobusem, nemohl jsem to vydržet a odsednul jsem si. Zajímali se jen o sebe. Asi je nenávidím. Oba dva. Doma jsem popadl pyžamo a šel se osprchovat. Brečel jsem. Ještě štěstí, že byli rodiče pryč, nebo by se mě zbytečně ptali, co se stalo. Chci umřit. Asi se utopím. Nene, najdu si nejmíň bolestivou smrt a je to. Nebo prostě nejrychlejší? Žiletka mi postačí..

GERARD:
Jak jsi to jen mohl udělat Franku, jak? Byl jsi můj úžasnej kámoš. Přiznávám, měl jsem z tebe trochu strach, když jsem věděl, že jsi gay. A ty ses pořád ke mě lepil. Nebránil jsem se, myslel jsem, že něco taky cítím, ale nic.. A teď tu sedím, dokonce v první řadě, koukám na bílou rakev, ve který ležíš ale před slzy stejně skoro nevidím. Jak jsi jen mohl? Kvůli komu, Frankie? Proč..
MIKEY:
Franku. Můj drahý Franku. Neumím si představit život bez tebe. Si část mého srdce. A teď? Teď je ta část prázdná. Je v ní hluboká černá díra. prázdnota. Měl jsem tě radši než Gerarda. Nevšiml sis toho, protože si to vidět nechtěl. Budu moct bez tebe žít?

Možná, že tím něco někomu dojde, ale silně pochybuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *PrinceEsS*Avril_* *PrinceEsS*Avril_* | Web | 12. července 2011 v 21:55 | Reagovat

Hezké :)

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 12. července 2011 v 23:22 | Reagovat

Kurva posraná reklama!! Strčte si jí někam :-/ Kamčo?? Nechceš mi něco říct o setkání s Verunkou a Tery??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama