Frank Iero, k tabuli! -9. díl

9. července 2011 v 13:53 | Kamie Way |  Frerard
Cháchá.. další díl :D
Nevim jako, co k tomu furt mám psát :D Ivuška to stejně nějak inteligentně okomentuje :) :D
Tak ať se líbí :)
PS: Až si to budeš Tery číst, nezapomeň na FRIKEYHO! :D
*Úvodní znělka I´m not okay*

Ne, ne, ne! To nemůže bejt Gerard. Musim ho prozvonit. Vzal jsem mobil a.. zatraceně! Vybitá baterka. Pučil jsem si teda od Mikeyho a volal Geemu. Nebral to.
"Doufám, že ten řidič není nějakej úchyl." pošeptal jsem Mikeymu do ucha a podal mu mobil. "Nebo Gerard." uchechtl se Mikey. "To je to samý." řekl jsem. Nevím proč. Proč bych měl takhle urážet Geeho? Prostě se semnou jen vyspal a odkopl, no.
Byl jsem štěstím bez sebe, když nás dovezl, kam slíbil. Zaplatil jsem mu. Když jsem mu podával bankovku, jeho prsty se lehce dotkly mých. Kurva! To musí bejt Gerard. Okamžitě mu zavolám. Dovedl jsem Mikeyho do onoho pokoje a šel si nabít mobil. Zapl jsem ho a měl jsem tam zprávu. Od Gerarda. Psal:" Ahoj Frankie, promiň že jsem dneska nešel do školy, udělalo se mi špatně. V pátek ta párty platí. Těším se na vás."
To je všechno? Žádný ´Mám tě rád.´ nebo ´Chybíš mi!´ nebo ´Byl si úžasnej!´, což jsem fakt byl..?! To mě teda zklamal. Měl jsem chuť mu napsat něco ošklivýho, ale já nejsem on. Lehnul jsem si na postel, zavřel oči a přemýšlel. Zazvonil mi mobil. Další esemeska. Od neznámýho čísla. Přečetl jsem si to. Vypískl jsem a Mikey za mnou přiběhl. Podíval se na můj vyděšenej výraz a já mu podával mobil.
"Dneska v devět v parku. Sex. Nezapomeň na kondom, nechci mít od tebe AIDS. Buď tam a sám, nebo se s Gerardem rozluč." četl nahlas Mikey a já jsem brečel. Řval jsem jak malej fakan. "Notak.. Frankie." pohladil mě Mikey po zádech a já se rozbrečel ještě víc. "M-Mikey.. co budem dělat?" vzlykal jsem. "Bude to dobrý. Musíme někomu zavolat.." "Ne to ne!" rozkřikl jsem se, až se Mikey docela lekl. "Promiň,.." omluvim jsem se Mikeymu a políbil ho na tvář. "Tohle je vydírání. Radši mu dám. Nechci aby se Geemu něco stalo." "Ne Franku, tohle nedovolím. Půjdu s tebou, ať chceš nebo ne. Gerardovi se nic nestane."
Chtěl jsem něco říct, ale umlčel mě polibkem. Naše jazyky si spolu zase hráli, Mikeym mě hladil po vlasech a já jeho trochu níž. Odtáhl se ode mě a pohladil mě po tváři. "Spolu to zvládnem." usmál se na mě. Obědnali jsme si pizzu a čekali, až bude půl devátý. Pak jsme šli spolu ruku v ruce k parku. Mikey se tam objeví čirou náhodou. Naposledy mě políbil. "Kdyby něco, jsem hned u tebe." A odešel. Čekal jsem tam. Nikde nikdo.
Pak mi někdo sáhl na rameno a já se příšerně lekl. Otočil jsem se na na mě koukala neznámá tvář. Vlastně mi trochu známá byla. Jasně! To je Bert! Ten jak chodil s Geem! "Frank Iero.. konečně se poznáváme.. Doufám že si tu sám. Půjdeme?" Nic jsem neříkal. Nebyl jsem toho schopnej. "Kde.. kde je Gerard?" "To se dozvíš pak, jdeme!" "Ne!" vřískl jsem. Snad to Mikey slyšel. "Hele.. něco jsme si domluvili. Sex a Gerard bude ok, nebo nic a Gerard bude ko. Ano?" řekl s debilním úsměvem.
Chytl mě za ruku ale já se mu vyškubl. "Mikeyyy!" vřískal jsem a utíkal do parku. Bylo to jak v hororu. Do někoho jsem narazil. Byly dva. Vlastně tři. Panebože, Derick a spol. "De-dericku, pomoc." žebral jsem. Derick se jen úchylně usmál, pohladil mě po vlasech a dal mě za sebe. Byl jsem z nich nejmenší. Za mnou stál Max a tiskl se mi na zadek. No, lepší než Bert. Sam stál vedle mě a taky mi na něj šahal. Když jsem se na něj podíval, dal tu ruku pryč. "Kde je Mikey?" čepnul jsem Derickovi do ucha a musel jsem se přitom postavit na špičky. "Mi-Mikey? Jako Way? O-on tu je?"
Očividně ho to překvapilo. "Vím o tom, že jste spolu chodili." řekl jsem mu a on se na mě otočil. Snad ho to nenaštvalo. No, to fakt ne, protože se robrečel. "Když.. já ho pořád miluju.. nevim jak jsem mohl.. Sam a Max spolu taky chodí.. a.." ohlédl jsem se a ty dva si vyměňovaly sliny. "Bude to dobrý, Dericku, ale prosím tě, už si na nic nehraj. Taky si buzna." řekl jsem s úsměvěm a on se taky usmál.
Max se Samem někam odešli a já zůstal s Derickem sám. "A co to bylo, to odpoledne?" "No jo.. promiň, jsem magor." Usmáli jsme se. Někde něco vřísklo. Mikey nebo Gerard! "Dericku, teď se rozdělíme. Ty di najít Geeho, určitě bude tady a já Mikeyho." "A proč.." "Ty to víš." přerušil jsem ho a usmál se. Krátce jsme se obejmuli a šel jsem hledat Mikeyho. Bál jsem se ale co bych neudělal pro kamaráda..?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 10. července 2011 v 18:52 | Reagovat

BERT?!? Panebože další další další *vykřikuje a tleská ručičkama* A proboha kde je Mikey a Gerard????? :D Kamčo já tě za takle odseklej konec asi znásilnim xD (asi blbej nápad....původně sem chtěla napsat zabiju, ale to bych nedokázala... :D) NEXT!! (Anooo vysce inteligentně to komentuju) No a nesmim vynechat svý obvyklí: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. července 2011 v 0:07 | Reagovat

No a proto tě rači znásilnim...z toho navíc budeš moct čerpat nápady :D

3 Veru Way Veru Way | Web | 11. července 2011 v 11:48 | Reagovat

[2]: Tak si znásilni vid...:/
At de Bert do prdele..nemam ho ráda a kazí to :D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 12. července 2011 v 19:05 | Reagovat

[3]: Bože honey...to byla sranda (nic ve zlym Kamčo) ach joo když pošlu, že to byla sranda, tak se urazíá Kamča, když nepošlu bude uražená Verunka co mám dělaaat :( A víte co...znásilnim vás obě :D

5 Kamie Fuckin´ Way Kamie Fuckin´ Way | Web | 12. července 2011 v 19:29 | Reagovat

[4]: Mě nemusíš, fakt že ne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama