Frank Iero, k tabuli! -8. díl

8. července 2011 v 10:12 | Kamie Way |  Frerard
Frank de na dračku :DD
Ani se nedivím >> Gerard, Derick, Mikey.. Kdo ještě? Dozvíte se :)
Užívejte :)
*Úvodní znělka I´m not okay*

"Co..cožes to právě řekl?" zeptal jsem se ikdyž jsem mu rozuměl moc dobře, co mi tím dlouhým ´samorozhovorem´ chce říct- žárlí na mě a na Gerarda. "Franku.. to mi chceš říct že jsem si tu povídal se sebou?" "Už to asi tak bude." řekl jsem hnusně. Mikey se na mě zaraženě podíval. Já na něj kouknul, jako by mi bylo jedno, co ke mě cítí a taky že je. Jen se chce vesrat mezi mě a Geeho. Proč mu to jen nemůžu říct?
Mikeymu se začali dělat skleněný oči. "Omluv mě.." řekl a odběhl. Nechtěl jsem ho rozplakat. Já jsem debil. Jsem fakt kretén, co se nechává píchat do prdele, uráží ty co má rád a navíc je tak sexy! Copak já za to můžu? Když se vrátil, měl rozmazanej make-up a pořád si držel zápěstí. Bylo mi to nějaký divný. Měl jsem chuť ho obejmout.
Sednul si vedle mě a podíval se mi do očí. Chytnul mě za krkem a nahnul se ke mě. Dostal jsem strach a když se jeho rty lehce dotkly mých, cukl jsem sebou. Mikey mě pustil a svěsil hlavu. Pohladil jsem ho po zádech a dal mu pusu na tvář. Po chvíli se na mě usmál a objali jsme se. "Mikey.. já ho miluju.." řekl jsem a on je rozbrečel.
Šel jsem do ´kuchyně´ a udělal jsem Mikeymu kafe. To on miluje. Přišel za mnou a sednul si na židli, která vypadala, že se co nejdřív rozpadne. Podal jsem mu kafe a sednul vedle něj. Ruce se mu klepaly, div nevilil hrnek s kafem. Mikey mi prozradil, že jeho rodiče ho tu nechali, když se dozvěděli že je gay. To bylo před třemi lety. Litoval jsem ho, chudáčka malýho a nabídl jsem mu, že by mohl bydlet u nás. Vedle mého pokoje je ještě jeden, trochu menší. Mamce bych to vysvětlil. Souhlasil a už z něj byl ´hepy majký´. Zatímco si Mikey balil věci, kterejch bylo fakt málo, zavolal jsem mamce, která kupodivu souhlasila. Byl jsem tak šťastnej, že jsem Mikeymu skočil na záda. Hrozně dlouho potom jsme se smáli.
Mikey měl fakt zázračnou postel. Dala se složit a on mi řekl, že bez ní nejde. Byl sladkej.
Vyšli jsme z baráku a stopovali auta, teď už busy nejeli. Jeden nám zastavil. Byl v černým a nebylo mu vidět do obličeje. Pomohl nám dát věci do kufru a já s Mikeym jsme si sedli do zadu. Chytl mě za ruku a já se nebránil. Usmáli jsme se na sebe a políbil jsem ho. Bylo mi jedno, že ten řidič kouká. Byl mi fakt povědomej, takovej nos jsem už někde viděl. Snad to není.. GERARD!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 8. července 2011 v 21:18 | Reagovat

Já už nevm jak to komentovaaat :D :D Jak mám okomentovat něco tak skvělýho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama