Frank Iero, k tabuli! -6.díl

15. června 2011 v 10:05 | Kamie Way |  Frerard
Takže pokračování speciálně pro Hivůšku :DD
Když se jí to tak líbí, budu prostě psát :DD
Navíc mám dobrou inspiraci :)) :P
Užívejte :D :)
*Úvodní znělka I´m not okay*

Vzbudil jsem se v půl třetí. Kouknul jsem na mobil a.. SAKRA! 17 zmeškanejch hovorů od mamky! Doprdele! Okamžitě jsem napsal mamce sms, že jsem v pohodě a že jsem spal u kamaráda a ráno se stavil pro věci. Šel jsem do koupelny, došel si na záchod a opláchnul se.
Po chvilce za mnou přišel Gee, obejmul mě a líbnul na ucho."Volala máma. Sedmnáctkrát." řekl jsem. "Sakra. promiň Frankie.. Já.. za všechno můžu já.. promiň zlato.." Pohladil jsem ho po vlasech a políbil ho. "To nevadí, mámě sem napsal, že jsem u kámoše a že se ráno stavím doma. Buď v pohodě." řekl jsem, políbil ho a šli jsme spát.
Ráno jsem se vzbudil už v šest ale Gerarda jsem nechal spát. Touhle dobou už bude mamka pryč tak si v pohodě zajdu pro věci. Oblíknul jsem se, políbil Gerarda na čelo tak, aby se nevzbudil a šel domů. Jestli teď potkám Dericka tak bude po mě. Ikdyž, nejsem nalíčenej a stejně ani neví jak se jmenuju. Snad bude ve škole Mikey abych mu to všechno mohl říct. Můžu mu ale říct, že jsem spal s jeho bráchou a jak to bylo skvělý? Tone. Možná by to ani nechtěl vědět.
Došel jsem domů a měl jsem pravdu- mamka tu už nebyla. Dal jsem si sprchu, oblíknul jsem se, učesal a nalíčil, vzal batoh a šel na bus. Gerard tam nebyl ikdyž měl bus jet za 5 minut.. Kde sakra je? Bus přijížděl a já viděl Mikeyho, jak na něj běž. Stejně se dovnitř hrnulo spoustu lidí od nás ze školy, takže to stihl. "Ahoj!" řekl mi udýchaně. "Čau.. kdes včera byl?" "Nebylo mi nejlíp, tak sem zůstal doma." řekl Mikey a pokrčil rameny. Zbytek cesty jsme nepromluvili.
"Tak co Frankie, deš na tu Geeho párty? Jo a je to v kostýmech!" "Jo du. To už vím, říkal mi.." mám mu říct že se s Gerardem scházím i mimo školu? "..říkals mi to ty." vykoktal jsem a Mikey se jen usmál a pokrčil rameny. Přišli jsme do třídy a kupodivu se na mě Derick a jeho parta nenahrnuli a nezmlátili mě a když u toho byl Mikey, tak i jeho, ale pozdravili nás! "Divný Co to s nima je?" zakroutil hlavou Mikey. Dal jsem mu dopsat předchoí den a přišla první hodina. Dveře se otevřeli a já se těšil že uvidím Gerarda. Ale nic. Do dveří vstoupila nějaká tlustá ženská s velkejma kozama a prošedivělejma vlasama. Všem spadla čelist a to i Derickovi.
"Dobrý den. Jsem zastupující pana Waye. Dnes se necítí dobře a tak vás po celý týden budu mít já." řekla se a neodpustila si ironickej tón. "Co je s Gerardem?" ptal jsem se Mikeyho. Ten zase jen pokrčil rameny.
Tak jsem nějak přežil těch sedm hodin a vydal se s Mikeym na oběd. Neměl jsem hlad. Kdybych něco sněd, asi bych se poblil. "Co je Frankie? Stalo se něco?" Frankie.. tak mi včera říkal Gee.. "Franku?" Vytrhl mě z mého snění Mikey. "Jojo.. promiň, nějak, nemám hlad.."
Rozloučil jsem se s Mikeym a měl sem namířeno za Gerardem. Tohle mi fakt nemusel udělat. Tak jsem se na něj těšil a.. Počkat! No do prdele! Kurva! My neměly kondom!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 15. června 2011 v 13:20 | Reagovat

Aaaa děkuju ti Kamilko :D hmm milka (promiň :D) Je to úžasný....Gerard měl ranní nevolnost či co :D :D

2 AndySka AndySka | 21. června 2011 v 10:47 | Reagovat

KUrva, ty seš do nich blázen, ale jinak fakt se ti to povedklo. Dokonalost sama!!!

3 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 26. června 2011 v 11:51 | Reagovat

Kamie, to je táák úžasnej Frerard :)
Už jak si mi poslala ten první díl jsem z něho byla hrozně nadšená :)
Honem piš dál! :D
Takhle to ukončit :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama