Frank Iero, k tabuli! -5. díl

14. června 2011 v 17:02 | Kamie Way |  Frerard
Tenhle díl bude zkráceně o sexu :DD
Sex píšu nerada, ale ráda ho čtu :DD
Užívejte :))
*Úvodní znělka I´m not okay*

Gerard bydlel v paneláku byli jsme tam docela brzo. Ve výtahu mi dal ještě několik polibků a já se cítil jak s násilníkm. Vystoupili jsme v posledním patře a šli až na konec chodby, kde měl Gee byt. Gee odemknul a hned co jsme vešli, mi nabídl něco k pití. "Jasně. Ale žádnej alkohol." zasmál jsem se a sedl si na gauč. Měl to tu fakt pěkný. Vedle gauče byl stolek a na něm byla fotka s Geem a tím jeho klukem.. Líbali se pod třešní a já docela žárlil.
Přišel Gee a nesl mi colu. Sobě nesl pivo. "To můžeš?" zeptal jsem se a od se zasmál. "Vždyť mi v pátek bude 22." No jo. Kruci, dárek! "Řekl ti Mikey, že to bude párty v maskách?" Zakroutil jsem hlavou. Kecali jsme hrozně dlouho. Na hodinách bylo už půl devátý! "Sakra! Promiň Gee, budu muset jít.." řekl jsem a vstal jenže on mě chytl za ruku. "Frankie, venku je tma a kdokoliv by ti mohl cokoliv udělat." usmál se a kouknul mi na poklopec.
Polilo mě horko a začal jsem koktat, že bude mít máma strach ale umlčel mě dlouhým polibkem. "Můžu jí napsat.. zejtra ráno se stavím pro věci.." řekl jsem a on se usmál. Lehl jsem se na gauč a on na mě. Líbal mě na krku a já nadrženě vzdychal. "Ach Gerarde, chci tě, hned!" vdychnul jsem a on se na mě usmál. Pomalu jsme se svlékali až jsme byli úplně nazí. Objal mě a šeptnul mi:"Miluju Tě, Frankie.." Byl jsem jako omámenej. Tohle jsem slyšel maximálně od mámy!
Chytl mě za ruku a vedl do ložnice. Posadil jsem se na postel a on vedle mě. Dal mi ruku na stehno a líbnul na tvář. "Jestli to ale nechceš, nemusíme teď hned.." "Ale jo, já chci." Gerard se usmál a kleknul si přede mě nakolena. Lehnul jsem si a od mi ho vzal do ruky a kouřil. Byl tak něžnej. Dlouho jsm nevydržel a udělal se. Lehl si vedle mě a chytl mě za ruku. "Mám ti to oplatit?" zeptal jsem se. "Jestli chceš, můžeš." Chtěl jsem. Kleknul jsem před Gerarda a vzal tu jeho obří věc. Byl fakt velkej! To se mi nevejde do pusy! Bál jsem se. Nakonec jsem ho vykouřil a on se udělal. Posadil se na postel. "Chceš to teda? Vážně to chceš?" ptal se mě pořád. "Jasně Gee, na tuhle chvíli čekám 18 let." Byl jsem tak nadrženej a on mě nechal čekat! Položil mě na záda a natřel si ho. Pak do mě pomalu vniknul. Bylo to úžasný! Ani máminy špagety nejsou lepší! "Nebolí to?" ptal se pořád do kola a já pořád říkal že ne. Hned oc se začal přirážet jsem začal vzdychat a křičel jsem Gerardovo jméno.
Usnuli jsme v náručí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 14. června 2011 v 20:04 | Reagovat

Ani máminy špagety nejsou lepší! *umírá v křečích od smíchu*

2 Vavi Gee Way Vavi Gee Way | 25. července 2012 v 18:04 | Reagovat

:D :D :D :D :D :D :D Tak u týhle věty co napsala Iwa,sem se začala smát,ale nejvíc!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama