Frank Iero, k tabuli! -4. díl

14. června 2011 v 12:57 | Kamie Way |  Frerard
V minulém díle jste četli:
"Těším se." "Já taky."
"Ahoj. Tak jdeme?"
Proti nám ale šli..
*úvodní znělka I´m not okay*

..kluci ze třídy! Ty nejhorší z nejhorších! Za dva dny jsem to už stačil poznat. Navíc, Mikey říkal, že ho už několikrát zmlátili..
"Ááá, tak takhle náš profesor doučuje žáky!" zasmál se Derick, ten ´vůdce´. Měl blond ulízný vlasy a kolem krku palestinu, za což bych mu vrazil přes hubu. Ostatní se jeho ´vtipu´ zasmály.Gerard mě stále držel za ruku a postrakoval mě za něj, ikdyž jsem nechtěl. "Prosím vás, budete mě takhle učit taky?" řekl Sam, Derickův nejleší kamarád a našulil při tom pusu. Gerard to podle mě zabil. Řekl mu: "promiň zlato, doučuju jen kluky a ne holky." Obešli jsme je, ale Max, poslední ze ´super slušné party´ mi podkopl nohy a já spadnul.
Tohle Gerarda nasralo. Zvedl mě, dal jim všem facku, chytl mě kolem ramen a šli jsme dál. Jen aby z toho neměl nějakej průser. Na plánu bylo kino a pak restaurace na pláži. Byli jsme na Vřískotu 4 a já se chvíli co chvíli tiskl na Gerarda, ikdyž jsem se zrovna nebál. Očividně se mu to líbilo. V restauraci jsme si dali na půl pizzu, protože jsme viděli, jak byla obrovská. Zbyl poslední kousek a oba jsme se pro ní natáhly. Usmál se na mě a já na něj. "Klidně si jí vem." řekli jsme jednohlasně a rozpůlili ten kus ještě na půl. Cítil jsem se jako v nebi. Není na mě zase tak starej..
"Nejsi na mě zase tak mladej.." řekl, když jsme mířili na pláž a já se neubránil smíchu. "Co je? Vždyť je to pravda.." "Jasně, promiň Gee. Já právě přemejšlel nad tím, že pro mě nejsi až tak starej." řekl jsem mu se smíchem a oba jsme se rozesmáli. Sedli jsme si do písku, kousek od moře. "Je tu krásně.." přemýšlel jsem nahlas. Zavřel jsem oči a opřel se rukama do písku. Gee mě za jednu chytl a obdaroval mě polibkem na tvář. "Tohle je nejkrásnější den v mým životě, Frankie.."
"Můžu se tě na něco zeptat Frankie?" zeptal se mě po chvilce. "Jasně, na cokoliv." odpověděl jsem. "Ehm.. no.. Jsi panic?" Vykulil jsem oči a začal se smát na celé kolo. "Já.. promiň.. nechtěl jsem tě nějak urazit nebo.. nebo tak. Mrzí mě to Frankoušku.." "Nevadí Gerardu, a jestli tě to fakt zajímá, tak jsem." dodal jsem se smíchem. Frankoušku.. To se mi líbilo. Políbil jsem ho a dal jsem ruku na jeho stehno. "Já taky.." řekl a svěsil hlavu. Udržel jsem smích a pohladil ho po zádech. Usmál se na mě a povalil mě do písku tak, že jsem ležel na zádech a on byl nade mnou Začali jsme se líbat. Váleli jsme se po pláži a líbali se. Když jsme se toho nasytili, sedli jsme si do písku a koukali na slunce, které zapadalo.
"Frankie?" "Jo?" "Nechceš jít ke mě?" Usmál jsem se a přikývl. Pomohl mi vstát, chytl mě na ruku a šli jsme k němu. Proč se mě jen ptal, jestli jsem panic....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vavi Gee Way Vavi Gee Way | 25. července 2012 v 17:59 | Reagovat

Takže u Gerarda doma bude asi nějaký vzrůšo!!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama