Frank Iero, k tabuli! -1.díl

5. června 2011 v 21:22 | Kamie Way |  Frerard
No jo, tak zase Frerard ze školy :DDD
Tentokrát Gerard mladým teplým učitelem, do kterýho se zamiluje ladý teplý žák :DDD
Píšu sama takže to nebude nic extra :PP
Užívejte :))

*úvodní znělka I´m not okay*
Bezvadný! Jdu do nový školy a hledn zaspím! Rychle jsem se oblíknul, učesal, umyl, vzal batoh a letěl na autobus kterej jsem jentaktak stihl. V dubnu je nejlepší začít chodit do nový školy! Mamka si nedá říct. Nevim co na tom novym chlápkovy zase vidí. Je mi 18 a asi milionkrát jsem se stěhoval s maminou za jejím novým přítelem. Teď se to snad změní. Máma vypadá fakt šťastně.
Vystoupil jsem z busu a šel směrem ke škole s davem. Třídu jsem našel docela rychle a usadil se do poslední lavice, která vypadala opušťěně. Po chvíli ke mě přišel kluk. Měl patku přes oko a to druhý silně orámovaný tužkou. "Ehm.. promiń. To je moje místo.." začal na mě. "Jo, ježiš sorry.." Zvedal jsem se ale on řekl že je to v pohodě že můžem sedět spolu. Byl docela hezkej. Jmenoval se Mikey a bylo mu jako mě.
Než zazvonilo, řekl mi co nás dneska čeká. Takže chemie, matika, angličtina, výtvarka a dvouhodinovka těláku? Bezva!
Zazvonilo a do třídy vešel kluk v černém oblečený s delšími černými vlasy. "To je můj brácha. Má nás celej den.." řekl Mikey. Vypadal docela pyšně.
"Dobrý den," pozdravil Mikeyho brácha, pro mě, učitel."Mé jméno je Gerard Way a pro dnešní týden vás busu učit."Napsal svoje jméno na tabuli a začal učit. Byl hezčí než Mikey. Celou chemii a matiku jsem na něj zíral s otevřenou pusou. Přišla angličtina, která mi hrozně šla. Zrovna když mě Gerard vyvolal, měl jsem rozložit snad nejlehčí větu kterou jsem kdy viděl ale nemohl jsem vydat ani hlásku a všichni ostatní se mi začali smát, kromě Mikeyho a Gerarda.
Jedním pohledem je utišil a po zbytek hodiny si mě už nevšiml. Na výtvarce jsme měli malovat nějakýho svýho ´idola´. Namaloval jsem Gerarda. Vůbec se mu nepodobal. On nakreslil Johna Lennona a bylo to dokonalý!On se nad mým výtvorem pousmál.
Při těláku jsme hráli fotbal, kterej nesnášim! Vůbec mi to nešlo! Gerard mě nechal si sednout a jen se koukat. Doprdele! Už zase se zamiluju do učitele a budu v prdeli! Měl jsem štěstí, že z minulýho města jsme odjeli brzo. Obědy jsem ještě neměl zařízený a tak jsem šel domů. Na zastávce jsem potkal Mikeyho. "Ahoj,"pozdravil mě."Můj brácha pořádá párty, protože má narozeniny, Bude to v pátek." řekl s radostí a usmál se. "Jo rád přijdu. Kolik je tvýmu bráchovi?" "Bude mu 22. Ale musím ti o něm něco říct. Je to gay." Vyvalil jsem oči a žaludek se mi asi 5x obrátil. "Neříkej mu prosím, že jsem ti to řekl. Většinou to neříkám." pověděl mi a zakřenil se.
Když jsem došel domů, udělal jsem si úkoly a z angličtiny mi vypadl lístek, na kterém byla rozložená věta, kterou jsem nedal.. To Gerard? Nebo snad Mikey? Večer když jsem usínal, musel jsem na Gerarda pořád myslet..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janett Gee's daughter Janett Gee's daughter | E-mail | Web | 7. června 2011 v 15:47 | Reagovat

Kamí,
to je hezký du přečíst druhej díl povedlo se Ti to ^^ :D

2 Vavi Gee Way Vavi Gee Way | 25. července 2012 v 17:44 | Reagovat

Tak na to,že si to psala sama,tak je to výborný!:)Lepší než když já sem napsala sama povídku asi na 2 A4!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama