How I Met Your Dad -VI. díl

12. května 2011 v 21:33 | Kamie Way |  Frikey
Po dloouhý době další díl :DD Nemohla jsem od jistého místa pokračovat :DD A máme tu překvapení!! :DD
Donutili jsme Franka a Mikeyho aby si založili facebooky :DD

Frank:
Všimnul jsem si, jak Mikey dělá že kouká jinam. No jo, jsem prostě sexy. Vzal jsem si na sebe pyžamo s poníkama a jednorožcema a Mikey vypísk.
"Ty máš úžasný pyžamo!" přímo vykřikl.
"Jo. Mám rád poníky a jednorožce."
"Já je miluju." řekl a usmál se.
Mikey šel ještě do koupelny. Lehnul jsem si do postele a uvelebil se tam. Na polštáři ležela nějaká knížka.Měla dost pěkný název ´Přeci nejsem gay!´. No, to v Mikeyho případě neplatí. Oteřel jsem knížku zrovna na straně kde si to ti dva kluci rozdávali. Musel jsem se smát. Co kdybych něco takovýho zkusil s Mikeym? Budu spát na gauči a pak se za ním v noci přikradu a.. Z mýho snění mě vyrušil Mikey. Byl tak sladkej.
Mikey:
"Tak..chceš ještě třeba něco zkouknout? Neni zas tak pozdě." navrhnul jsem v tichu a Frank jen přikývnul. Ale jakmile jsme zapli telku, tak jsme zjistili, že jsou všechny programy v cizim jazyce. Najednou jsme ale vyprskli smíchy - nějaká ženská tam něco mlela, ale to, co řikala v jejich jazyce, znamená něco jinýho v našem.
"No, tak tady si asi nevyberem. Ještě že si vždycky s sebou beru pár DVDček." vyhrabal jsem z kufru dývka a Frank se líbezně usmál. Nakonec jsme si pustili nějakou komedii s nápaditou tématikou - bylo to z prostředí pláže a tak.
Frank:
Docela se mi to kecání o pláži líbilo. Radši bych dělal péčko naživo. Na knížka mě docela rozpálila. A hlavně Mikey. Začal jsem se potit. Otřel jsem si pot z čela a kouknul se na Mikeyho. Dělal, že neví že na něj koukám ale věděl to. A usmíval se.
"Mikey.. ty.. vážně moc se mi líbíš."
Moje rty se blížili k těm jeho. On se ale odsunul kousek ode mě takže málem spadl z postele. Chytil jsem ho za ruku a nežně, dlouze políbil.
Mikey:
Zase na mě kouká. Pořád cítím jeho pohled. A teď mi zase vykládá, že..že se mu líbim. Mam si ale přiznat, že i on mě? Je to těžký..nechci, aby mě jen tak využil a odkopnul. Jo, tohle přesně by neudělal, na to ho znám moc dobře, ale prostě já bych chtěl něco víc když už..ale žádný 'už' nebude tak co. Najednou se ale ke mně začal přibližovat a překvapivě hlavně jeho rty. Nevim, proč jsem tak zareagoval, ale trochu jsem začal panikařit a odsunul se, ale byl jsem moc u kraje postele, tak jsem málem spadnul. Ale on mě chytil. Chytil a políbil. Nebyl to ale ten samý polibek jako na ostrůvku - tenhle byl mnohem vášnivější a delší. Naprosto mě to omámilo a já byl v sedmym nebi. Pootevřel jsem pusu a naše jazyky si k sobě hned našly cestu.
Frank:
Byl jsem překvapenej, že neucukl. Nikdy jsem si nepředstavoval, že by to s klukem mohlo bejt lepší než s holkou. Potom se mi podíval do očí a já ho políbil na čelo.
Přikryli jsme se peřinou a chvíli se jen tak obímali a koukali na sebe. Mikey chtěl pustit nějakej film a já nebyl proti. Koukali jsme na Texaský masakr a musím přiznat, že ikdyž jsem na tom byl s Gerardem, k Mikeymu jsem se tiskl mnohem radši.
Už v polovině jsem usnul v Mikeyho náručí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama