Jsme jen kamarádi tak to pochop!

11. dubna 2011 v 20:35 | Kamie Way |  Frerard
Delší Frerard.. :D
Odehrává se to v době, kdy už Frerard nebyl ´alive´ nebo to tak vypadalo..
Píšu z nudy ale užijte si to :)

Vypráví Frank:
Měli jsme poslední zkoušku a pak jsme mohli vyrazit na letiště a letět na velký koncert do Prahy.Hrozně jsem se tam těšil. Gerard mi řekl, že tam pojedem na moje narozeniny, že to bude jako dárek od něho. Byl jsme hrozně šťastnej. Těšil jsem se jak malej kluk. Nejsem ale dvakrát rád, že tu Jamiu nechám samotnou s dvojčátkama. Snad si poraděj. Praha je úžasná. Myslím, že v Čechách máme nejlepší fanoušky. ( Samozdřejmě :DD) Kdybych ale neudělal to, co jsem udělal po zkoušce, všechno by probíhalo dobře. Šel jsem za Gerardem a vyptával se ho na pár věcí. Samozdřejmě jsem přišel ve chvíli kdy tam měl Lyn a líbali se. Počkal jsem než to ukončej. Pak jsme ale už museli. Já chytl Gerarda za ruku a políbil ho. Já idiot ho políbil. Proč jsem to udělal?
Jen se na mě podíval, usmál a šel dál. Já tam málem roztál. Přišel za mnou Mikey. "Všechno v pohodě Franku?" Kývnul jsem. "Super, tak už pojď." usmál se a šel. Rozběhl jsem se za Gerardem ale nedal mi šanci nějak vysvětlit ten polibek.
Letěli jsme hrozně dlouho. Tak pět hodin. ( No co já vím jak dlouho se letí z Ameriky do Čech :DD ) Lítání jsem se bál. Vedle mě seděl Gerard, vedle něj Mikey, Ray a James. Seděl jsem u okýnka. U něj se mi sice dělalo blbě ale chtěl jsem sedět vedle Geeho. Celou dobu jsem přemejšlel, jak mu to vysvětlím. Ale buď spal nebo jsem spal já. Před koncertem mu to vysvětlím. Měl bych napsat Jamie.
Ahoj zlato. Všechno je v pohodě? Za chvíli dorazíme do Prahy a ubytujeme se. Pozítří máme koncert a zítra si projdeme Prahu. Strašně mi chybíš. Odepiš. Tvůj čumáček Frankie. (Třeba mu tak fakt řiká :DD)
Po přistání jsme jeli do hotelu. Moc se mi to tam líbilo. Byl jsem na pokoji s Gerardem. Aspoň jsem mu mohl všechno vysvětlit. "Hele Gerarde, ten polibek.." začal jsem jenže on mi nedal šanci a políbil mě. Bylo to kouzelný. "G-Gee, jsme jen kamarádi.. Já jen.. Prostě jsem se tě chtěl na něco zeptat a nevím proč.. Dal jsem ti tu pusu.. Jsme jen kamarádi Gee.. Je mi to líto.. To co mezi náma bylo předtim je minulost.. Já miluju Jamiu i Cherry a Lily.. Ty máš Bandit a Lyn.. Promiň asi budu na pokoji s Mikeym." řekl jsem, vzal kufr a odešel za Mikeym do pokoje. "Ano?" zařval Mikey když jsem zaťukal. "Mikey.. můžu spát u tebe? Nějak se mi u Gerarda bejt nechce."
Otevřel mi a měl na sobě příšerný trenky. Musel jsem se smát. "Co to máš na sobě?" řekl jsem mezi smíchem. "Ehm.. to mi koupila Alicia." Začal jsem se zase smát. Musel jsem jít dovnitř a lehnul si na postel. "No.. je tu jen jedna tak jednu noc budeš spát na gauči a druhou v posteli." řekl a usmál se. On se skoro nikdy neusmíval. "Super." vybalil jsem věci a asi za dvě hodiny, prokecaný s Mikeym jsme šli dolů do haly kde jsme měli s klukama sraz.
Ray seděl v křesle a James se na něco ptal u recepce. "Kde je Gee?" zeptal jsem se Raye. Ten jen pokrčil rameny a dál se věnoval svému časopisu. Sednul jsem si na gauč, koukal jsem pořád k výtahu a když už se otvíral doufal jsem, že to bude Gee. Ale nic.. "Kde sakra je?" řekl Mikey a Ray najednou. "Půjdu se za ním podívat." řekl jsem a vstal.
Šel jsem po schodech abych tam byl dřív. Zaklepal jsem na dveře a on se na mě vyjukaně podíval a čistil si zuby. "Bože proč si teď čistíš zuby?" uchechtnul jsem se. Pokrčil rameny. "Už na tebe dole čekáme. Jdem si prohlídnout Prahu už teď tak kdybys byl tak laskavý a pohnul svým božským zadkem." To s tím božským zadkem jsem skoro vypískl a pak odešel dolů.
"Myslím, že už pude." oznámil jsem klukům. James a Rayem debatovali o vlasech, Mikey si četl knížku a já čekal na Gerarda. Po delší chvíli dorazil. Ray, James a Mikey chtěli jít do tý ´živější části´ Prahy ale mě se tam nechtělo. Ani Gerardovi. Myslím, že to řekl jen proto, že jsem to řekl já. Šli jsme spolu podívat se na různý památky v Praze. Děsně se mi tam líbilo a všechno jsem musel fotit. Gerard se celou dobu usmíval.
Do hotelu jsme šli přes park. Sedli jsme si na lavičku a Gerard si semnou začal povídat. Kecali jsme snad dvě a půl hodiny o různejch věcech. O půl osmý jsme usoudili, že bychom už měli jít. V hotelu jsme se převlíkly, šli na večeři kde jsme se s klukama skvěle bavili. Kéž by tu byl Bob, povzdechl jsem si.
Po večeři chtěli jít kluci na nějakou discotéku. Mě se nechtělo. Divil jsem se že Gerard chce ikdyž nechci já. To mě teda urazil. Domluvil jsem se s Mikey a Geem že se vrátim asi zpátky k Geemu. Když kluci odešli, přepadla mě nadrženost a kouknul jsem se Geemu na oblečení. Páni, ten má velkou velikost! Jů, růžový trenýrky? Když jsem je zvedl, vypadl z nich malý papírek na kterém stálo:
Gerarde, až se vrátíš, už tu nebudu ani já, ani Bandit, ani naše věci. Moc mě to mrzí ale už tě nemiluji. Doufám že si to v Praze užiješ. Lyn
Bože! To se Gee nesmí dozvědět! Kleplo by ho. Ale, když by byla Lyn ze hry mohl bych něco zkusit.. Já jsem ale idiot..
Pučil jsem si Mikeyho knížku a četl si. Jmenovalo se to ´Justin Gayber, aneb vše o gayích!´. Byla to docela blbost. Já sám jsem napůl gay.
Když jsem se dostal od ´šukací´ zóny, zapípal mi mobil. Psala Jamia! To je moje zlato.
Franku, až se vrátíš, nebudu tu ani já, ani dvojčátka, ani naše věci. Moc mě to mrzí ale jsem lesba a odjíždím pryč s Lyn a Bandit. Doufám že si to v Praze užiješ. Jamia
Cože? COŽE?! ptal jsem se sám sebe když jsem si to přečetl ještě pětkrát protože když jsem si to přečetl poprvé, vpovažoval jsem to za blbej vtip!
Asi tak tři hodiny jsem brečel. Jednu hodinu smutkem a další dvě radistí. Vždyť i s Gerardem se Lyn tim lístečkem ´rozvedla´! Asi ho začínám znovu milovat. Snad už se brzy vrátí. Měl jsem pravud. Když se ale vrátil, byl totálně na mol.
"Čau, ty moje kotě!" řekl, když vstoupil do pokoje. Vykulil jsem na něj oči a on se jen zazubil. "Dáme šukanici, Frankoušku?" řekl a začal mi rozepínat zip.
"Ne ty prase!" Proč jsem to kurva řekl? Vždyť já ho chci. "Gerardek bude blinkat."oznámil mi Gee a ve dvou vteřnách byl v koupelně. Bože, je jak malý dítě! Celou noc jsem se o něj staral. Opláchnul jsem mu obličej, vyčistil mu zuby, dal mu k posteli kyblík a slíknul. Ne že bych ho chtěl šoustat aniž by o tom věděl ale musel jsem ho převlíknout. Má tak krásný tělo.
Druhej den kluci prospali a já četl tu knížku. Kolem třetí se ráčili jít na zkoušku před koncertem. Kromě skladeb s DD jsme hráli i mou oblíbenou ´ I´m Not Okay ´.
Další den byl koncert. Byl to nejlepší koncert ze všech koncertů. Když jsme dohráli I´m Not Okay, vzal sjem si mikrofón a chystat se na můj velkej proslov.
"Ahoj Praho!" zakřičel jsem do mikráku. Fanoušci začali jásat. "Chtěl bych vám jen říct, že láska mezi mnou a Gerardem je z tý mojí strany pořád živá." Kouknul jsem na Gerarda a on je usmíval! Šel přes celý pódium až za mnou a políbil mě. Líbal mě asi deset minut a fanoušci šíleli! Nejvíc takovejch pět holek ve předu. Líbili se mi a doteď si s nima skypuju. (Kdyby ste nevěděli, jsme to Já, Kristie, Tery, Veru a Hivů :DD)
Gerarda miluju a on mě. Žijem spolu a zažádali jsme si o střídavou péči s holkama. Jsou spolu šťastný a já s Gerardem taky.
THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 11. dubna 2011 v 20:42 | Reagovat

Hey to je úžasný :)
Fakt! ♥
Prostě už ta představa, že sou v Praze :D
..Lyn s Jamiou ale :D no moc :D
A pak ještě my :D ..dokonce si s nim skypujem - woooow :D
No krásný :*

2 Veru Way Veru Way | Web | 11. dubna 2011 v 20:56 | Reagovat

to je mocný :D Směju se ještě ted :D Prej Justin Gayber, aneb vše o gayích! :D nebo ta SMS. Jsem Lesba :D Jéé a jsme tam i my..:) Krásný moc :-*

3 vavi way vavi way | 2. prosince 2011 v 19:50 | Reagovat

Lettí se tam přesně 12 hodin! Ale jinak se ti ta povídka moc povedla:D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama