How I Met Your Dad -V. díl

10. dubna 2011 v 21:13 | Kamie Way
Napínáky Kristie miluje :DD
Užívejte si tyhle díly jako Gerard :DD
Dozvíte se :DD
PS: K žádnýmu znásilnění (bohužel) nedošlo :DDD

Gerard:
Seděl jsem v baru se dvěma super kočkama. Byly cool a měli i cool jména. Kamie, taková menší, mladší a Kristie, byla stejně vysoká jako Kamie ale byla starší. Hodlal jsem si pořádně užít.
Frank:
Sednul jsem si vedle něj a pozoroval ho. Myslím že to věděl ale koukal do dálký, do moře. A pak se stala fakt úžasná věc. Moje chlouba se mi postavila. Skrčil jsem si nohy k bradě aby si toho Mikey nevšimnul. To je trapas.
Mikey:
Jen jsme tam tak seděli a nic neříkali. Já koukal do dálky, na zapadající slunce odrážející se na moři a Frank..na mě. Každou chvíli jsem cítil jeho pohled. A pak se začal nějak nervozně vrtět a stahovat si nohy až k bradě. Pozvednul jsem na něho obočí a on se mi dlouze podíval do očí. Byl jsem z jeho očí totálně mimo. A pak se i usmál. Takovym tim úsměvem, z kterýho doslova roztajete. A taky že jo, roztál jsem.
"Frankie?"
"Ano?" usmíval se pořád.
"Ehm.." odtrhnul jsem od něj pohled a koukal do země. Nevěděl jsem, co mu vlastně chci říct. Že mi to celý připadá divný? Že jsem z toho úplně mimo, že je tu se mnou? Ne, nemohl jsem.
"A-ale nic.." zakroutil jsem nakonec hlavou a pořád koukal do země.
Frank:
Líbím se mu! Viděl jsem jak přede mnou roztával. Tim zapadajícím sluníčkem to nebylo. To je super! Já se mu líbím! Jásal jsem sám v sobě. Proč jsem tak rád? Asi to tak bude.. Jsem gay.. Proč jsem si toho celou dobu nevšiml? Jasně, s Gerardem jsme o nějakejch klucích řikali, že sou pěkný, jako třeba Billie Joe Armstrong ale to jen proto, že je to pravda. Nenapadlo mě že bych mohl bejt na kluky.
"M-Mikey?"
"Jo?" řekl nervózním hlasem.
"Líbíš se mi. Fakt že jo a.. já myslím.. myslím že si ti taky líbím." vykoktal jsem ze sebe.
Mikey:
"C-co?" kouknul jsem na něho vyjukaně, ale to jen proto, že měl asi pravdu. Jen jsem si to prostě nechtěl přiznat. Odvrátil jsem od něho pohled a po chvilce kývnul. Koutkem oka jsem viděl, jak se mu na tváři rozzářil úsměv.
"No..ehm, je hezky co?" protrhnul jsem ticho.
"Mikey.." začal se smát Fee.
"No co, něčím jsem tu trapnou chviku ticha prothnout musel ne." vypláznul jsem na něho jazyk.
"No jo, ale nebudem se tu přece rozplývat nad tím, jak je krásně." pořád se ještě smál, ale taky se mi zdálo, že se ke mně víc a víc přibližoval. Byl už tak blízko, že jsem cítil jeho horký dech. Jeho vůni. Znovu jsem se podíval do těch jeho kouzelných očí a nemohl jsem zareagovat jinak. Políbil jsem ho a jakmile jsem ucítil jeho horké, jemné rty jsem doslova roztál.
Frank:
Ten jeho polibek.. Bylo to.. mokrý.. A úžasný. "Mikey.." začal jsem. Kouknul se na mě svýma malinkýma očkama a po chvíli ze sebe vykoktal: "B-byl jsem špatnej? P-promiň asi to je tim ž-že seš tak krásnej.."
Usmál jsem se. Zase mi přímo před očima roztál. Trochu jsem se zaklepal. Byla už docela zima. Mikey mi dal ruku kolem krku a přitáhnul si mě k sobě.
"Ty si ňuník." řekl mi.
Mikey:
A je to. Políbil jsem ho. No bylo to krásný. Cítit jeho horké, měkké rty. A teď mám dokonce ruku kolem jeho krku. Znamená to snad něco? Každopádně mi začala být trochu zima. A Frankiemu taky.
"Hele..nepoplavem nazpátek? Je mi už docela zima." a on je přikývnul.
"Brr to je studený." řekli jsme oba a začali se smát. Nějak jsme teda doplavali až na pláž, posbírali si svoje věci a odešli do hotelu.
"Tak..dobrou." usmál jsem se na Feeho.
"Dobrou." úsměv mi oplatil a něžně mě ještě políbil na tvář. Když se ale chtěl dostat do pokoje, bylo zevnitř zamčeno. Jak se tak snažil aby klika povolila, najednou zachrastilo v zámku a ze dveří vykouknul Gee jenom v trenýrkách.
Frank:
Když jsem viděl Gerarda začal jsem se hrozně smát až jsem spadnul na zem. Lehce se začervenal. "F-Franku nemohl bys dneska spát u Mikeyho? Já.. mám tu návštěvu." Nakouknul jsem dovnitř a viděl jsem dvě, docela pěkný líbající se holky. Kývnul jsem. "Jen kdybys mi podal nějaký oblečení." uchichtnul jsem se a kouknul se na Mikeyho. Asi se citíl trapně. Gerard mi podal černobílí triko, roztrhaný džíny a růžový trenýrky. Teď jsem se cejtil trapně já.
Mikey:
"Ehm..tak pojď." otevřel jsem k sobě do pokoje.
"Vadí ti to hodně? Kdyžtak se klidně zeptám dole, jestli nemaj na dnešní noc nějakej volnej pokoj." narvhoval Frankie.
"Né nevadí, to je v pohodě." zakroutil jsem hlavou. Ach jo ten Gerard. Jsme tu první den a on si hned musí někoho vodit do pokoje. A ještě k tomu dvě.
"Tak..já se jdu osprchovat jo, pak bude koupelna volná." a rychle jsem zaplul do koupelny. Nevím čím to bylo, asi tím, že je Frank u mě v pokoji a že tam bude celou noc, ale prostě jsem byl nervozní ale zároveň i rád. Co když se ale zase neudržim a něco bude? No, budu se snažit bejt v klidu. Když jsem vylezl, tak se šel umejt Frank. Když voda utichla vyšel ven jen s ručníkem kolem beder. Musel jsem dělat jakože se koukám jinam, protože měl tak nějak..sexy tělo a vůbec byl celej pěknej, jak mu mokrý vlasy spadaly do obličeje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama