How I Met Your Dad -IV. díl

8. dubna 2011 v 17:52 | Kamie Way |  Frikey
Po dlouhý době další díl :)

Frank:
Nevím co to do mě vjelo. Prostě jsme už po chvilce s Geem vylezli z vody, šli se oba vysprchovat a on že se ještě půjde podívat k baru. Prej se podívat na nějaký holky nebo co. Samozřejmě, že jsem nešel. Nemam náladu na nějaký pipiny nakrucující se v plavkách. A tak mě napadlo jít za Mikeym. Stejně je sám v pokoji. Potichu jsem vyběhnul schody a zaklepal u Mikeyho. Hned mi otevřel a já při jeho úsměvu totálně roztál. Prostě jsem nemohl zareagovat jinak. Nemohl! Neodolal jsem..
Gerard:
Po chvíli jsme se šli s Frankem osprchovat a osušit. Pořád mi tak koukal na plavky.. Radši jsem se rychle oblíknul a šel k baru. Byly tam docela pěkný holky a když jsem se otočil, Frank zmizel. Třeba šel pro Mikeyho, jestli by nechtěl jít za náma. Když jsem se podíval k hotelu, mířil ke mě Mikey, měl ruce v kampsách a koukal do země. Šel docela rychle a vypadal nervózně.
Mikey:
Nějak jsem tomu nemohl uvěřit. Nebo jsem si to spíš nepřiznal. Ten pocit, co mnou proletěl jako ostrá střela, když mě Frank políbil. Políbil mě a odešel. Pak už jsem ho nikde neviděl. Nakonec jsem se teda sebral a šel si srovnat myšlenky ven. Kráčel jsem pomalu po pláži a všimnul si západu slunce. Ani mi nedošlo, že už je večer. Nějak to dneska uteklo. Šel jsem směrem k baru, jakože za Gerardem, ale pak když jsem ho viděl mezi těma holkama - radši jsem změnil směr na opačnou stranu, zul si boty a kráčel v teplém písku po horkém dni.
Frank:
Jak jsem mohl jen tak zdrhnout? Běžel jsem do pokoje do koupelny a oplách si obličej. Nakonec jsem si napustil vanu a usnul v ní. Jsem jak holka. Ale teplej nejsem. Určitě ne. Snad. Proč jsem ale Mikeyho políbil? Je tak krásný. A líbá úžasně. Když jsem se odhodlal vylézt z vany, vzal jsem si župan, knížku a sednul si na balkón. Foukal mírnej vítr a měl jsem krásnej pohled na moře a západ slunce. Podíval jsem se po pláži a uviděl jsem velkou černou skvrnu. Co to mohlo bejt?
Mikey:
Šel jsem dál a dál, až jsem došel na samý konec pláže. Z dálky jsem jen viděl kus hotelu, ale bylo to jakože za rohem, takže tu byl teď klid. Svlíknul jsem si tričko a v trenýrkách jsem si vlezl do vody. Byla ještě celkem teplá a atomosféru krásně doplňovalo zapadající slunce. Udělal jsem pár temp a otočil se. Na břehu stál Frank. A svlíkal si..župan? Jo, asi to byl župan. Pousmál jsem se a pozoroval, co udělá. Namočil si jednu nohu ve vodě a otřásl se. Nakonec si tam jen tak sednul do písku. Zakroutil jsem hlavou a plaval dál. Po chvilce plavání jsem doplaval na jakýsi ostrůvek. Vyškrábal jsem se nahoru a blaženě si lehl do písku. Po chvíli jsem se zvednul a prohlídnul si to tady - bylo tu pár palem, kolem dokola po celém obvodu ostrůvku a jinak samý písek. Najednou jsem ale zamhouřil do vody a viděl, že sem plave..Frank!
Frank:
Měl jsem chuť jít si zaplavat. Hodil jsem župan za sebe a rozhlídl se kolem. Po černý skvrně ani stopa. Špičku nohy jsem ponořil do vody. Kruci to studí! No nic. Skočil jsem do vody a udělal pár temp když jsem si všimnul malýho ostrůvku. Nikoho jsem tam neviděl a na pláž se mi nechtělo. Poplavu tam. Třeba přídu na jiný myšlenky než na Mikeyho. Pořád na něj musím myslet. Snad nejsem teplej. Ale to je blbost. Spal jsem už s holkou. I s víc holkama. Ale docela mě rajcuje to Mikeyho tělo. Než jsem ho poznal, chodil jsem s Gerardem plavat do bazénu a ten měl krásný tělo! Já jsem ale blázen.
Mikey:
Ano, byl to Frank. Nevim jestli ho chci vidět. Chci i nechci. Nakonec jsem se teda sebral a šel si sednout na opačný konec ostrůvku, třeba si mě tam nevšimne. Ach jo zase ten Frank. Pořád o něm musim přemejšlet. O tom našem polibku. O něm celém a jak se vlastně cítim, když je v mé blízkosti. Asi už fakt bláznim. Sklonil jsem hlavu a zavřel oči. Najednou jsem ale ucítil, jak na mě padají kapky slané vody. Vzhlédnul jsem a podíval se na Franka, který si protřepával mokré vlasy.
"Franku?"
"Mikey?!" podivil se. Myslel jsem, že o mně ví. "C-co tu děláš?"
"Asi to samý co ty hele." ušklíbnul jsem se a on se uchichtnul. Nakonec si vedle mě mlčky sednul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zouzíí Revenge.. Zouzíí Revenge.. | Web | 10. dubna 2011 v 9:48 | Reagovat

tuhle povídku čtu u Kristie.. je krásná!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama