How I Met Your Dad -II. díl

1. dubna 2011 v 16:02 | Kamie Way |  Frikey
Hau Áj Met Jór Ded :DDD
Tyhle díly budou lengen-počkejte si-dární :DD
PS:Moc koukám na HIMYM ale to neřešte :DD

Mikey:
Zase jsme vyjeli a Frank si kupodivu sedl vedle mě dozadu. No, chtěl se prej vyspat, takže se ani nedivím. Ale proč jsem se najednou tak začervenal, když se na mě usmál, to fakt nevim. A nebudete tomu věřit - usmál jsem se na něj taky. Prostě jsem musel, měl tak..tak, tak nějak přátelskej a milej úsměv. Nakonec se uvelebil u okýnka a usnul. Pozoroval jsem ho, jak oddychoval.
"Tak co Mikey, už dobrá nálada?" všimnul si mého úsměvu Gerard. Jen jsem kývnul a radši nasadil sluchátka a poslouchal.
Frank:
Zdál se mi takovej divnej sen-byl jsem tam já, Gerard a Mikey. Seděli jsme na skále a pozorovali moře. Nechtěl jsem mít nohy dolů ze skály tak jsem seděl kousek dál. Nevím co se stalo ale když jsem se podíval na Waye, drželi se oba okraje a hrozně křičeli. Nemohl jsem jim pomoct oboum. Mezi kým si mám vybrat?
Probudil jsem se a zhluboka jsem dýchal. "Stalo se něco, Franku?" zeptal se mě Mikey. Zavrtěl jsem hlavou a koukal z okna.
Gerard:
Kouknul jsem se vyjukaně do zpětného zrcátka na Franka, jestli je všechno v pohodě a on jen mlčky kývnul a dál koukal z okna. Asi se mu jen něco zdálo. Za pár hodin už tam budem, tak si odpočinem všichni. Mikey už se mi zdál celkem v pohodě, což mě potěšilo a Frank jen ospale koukal z okna a těšil se, až tam budem. Známe se už dlouho a víme o sobě naprosto všechno a všechno si řikáme a tak, akorát mi Frank nepřijde jako..hetero. Prostě je mi blbý, jestli to neni pravda, si o něm myslet, že je gay, ale připadá mi tak. Což ale nemění nic na tom, že jsme nejlepší kámoši.
Mikey:
Když jsme dojeli byl čas na oběd, tak jsem ještě trochu zatřásl, jak jinak než jemně, s Frankem a on se protáhl těma svýma malinkýma ručkama a usmál se na mě. Trochu jsem se začervenal. Vzal jsem si peněženku a společně s Gerardem šel napřed. Frank zamknul auto a doběhl nás. Skočil Gerardovi na záda, což mě docela naštvalo. Proč mě to naštvalo? Není to můj kluk ani nejlepší kamarád. Byl jsem trochu smutnej ale nedal jsem to na sobě znát.
Frank:
Gee mě setřásl a oba jsme se začli hrozně smát. Mikey trochu zrychlil, asi se za nás styděl nebo co. Konečně jsme vešli do hotelu - byla tam velká místnost, kde byla recepce a kolem dokola sedačky pro příchozící.
"Dobrý den, máme tu rezervaci na jméno Way, Gerard Way." začal Gee mluvit s recepční, která mu dala klíče od jejich pokoje.
"..a já na jméno Frank Iero prosím." vyzvednul jsem si taky klíčky a všichni tři jsme vyjeli výtahem k našim pokojům. Kluci byli spolu a já jsem měl pokoj hned naproti přes chodbu.
Mikey:
"Brácho ty nebudeš s Frankem?" zeptal jsem se Gerarda ale dělal jako by mě neslyšel. Podíval jsem se na Franka a byl docela smutnej. Gerard šel do pokoje a já mu řekl že to tu půjdu omrknout. Zamířil jsem na pláž. Sednul jsem si do písku, boty si dal vedle sebe a nohy zahrabal do písku. Všiml jsem si že za mnou někdo stojí. Otočil jsem se. Frank. "Franku.. co tu děláš?" Nic neřekl se sednul si vedle mě. "Vadí ti že si na pokoji sám? Já si to s tebou klidně vyměním, mě samota nevadí." řekl jsem mu.
Frank:
"Fakt? To by si pro mě udělal? No jestli by ti to nevadilo, tak by to bylo super." rozzářil jsem se a on jen kývnul.
"Jé Mikey, děkuju ti moc." objal jsem ho radostí a běžel do hotelu to říct Geemu. Mikey šel hned za mnou. "Gee, neni to skvělý?" byl jsem nadšenej.
"Jojo, úžasný. Dík brácho." mrknul na něj Gee a odemknul náš pokoj. Vlítli jsme tam a nadšením začli skákat po posteli. Nejspíš jsme čekali dvě postele, ale to, že tam nakonec byla manželská nám nějak nevadilo nebo jsme to spíš neřešili.
Gerard:
Byl jsem rád že budu s Frankem ale zároveň jsem měl trochu strach. Zdá lse mi prostě trochu přihřátej, ale nemůžu mu to říct. Je to můj nejlepší kamarád a jak ho znám, ranilo by ho to. Vybalil jsem si, pak i Frank a šli jsme pro Mikeyho, kterej ležel na posteli a koukal na fotky, kde byl se svým bejvalým přítelem. Byli spolu fakt hrozně dlouho.. Po jejich rozchodu byl Mikey hrozně smutnej a viděl jsem ho šťastnýho teprv dneska. S Frankem.
Mikey:
Kluci vešli do pokoje zrovna když jsem vzpomínal na Jamese, mýho bývalýho. Bylo to s nim super, až do tý doby, když mě podvedl. Dost mě to ranilo po té době, co jsme spolu byli a od té doby věřim málokomu.
"Jdem někam na jídlo, jdeš taky?" zeptal se Gee a já jen kývnul, uklidil fotku do šuplíku a vydal se za nima. Gerard už si vykračoval po schodech dolů, jen Frank na mě počkal u dveří, usmál se a nakonec taky odešel. Pomalu jsem se šoural za nima, až jsme došli k nějaký restauraci na pláži.
Frank:
Měl jsem tak nějak potřebu, pořád se na Mikeyho usmívat. Pokaždý, když mi usměv oplatil, jako by se mi obrátil žaludek dokola. Cítil jsem se s ním fakt dobře.
V restauraci si dal Gerard nějaký mořský plody a já s Mikey napůl pizzu. Po chvilce si Gerard odskočil a já ucítil Mikeyho ruku na svém stehně. Dělal jsem, jako bych o ní nevěděl a v pohodě jsem si s Mikeym povídal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama