How I Met You Dad -III. díl

1. dubna 2011 v 22:00 | Kamie Way |  Frikey
Třetí díl :DD
Kristie chtěla romanťárnu, tak za pár dílů bude :D
Užívejte :)

Mikey:
Ano. Udělal jsem to. Gee odešel a mně to prostě nedalo a tu ruku jsem mu tam musel dát. Ale jak i takováhle blbost potěší. A on? Dělal jakoby nic. Nejdřív se teda po mém doteku trochu začervenal, ale dál nic. Tak jsem mu jí tam nechal a začal i trochu hladit, ale na mě jsem nedal nic znát a dál jsem jedl jednou rukou pizzu. Po chvilce přišel Gee a divně koukal, tak jsem tu ruku radši stáhnul, aby si ničeho nevšiml.
Gerard:
Ne že bych potřebovat na záchod jen jsem chtěl vidět, co se bude dít, když nechám Franka s Mikeym o samotě. Frank se v jednu dobu lehce začervenal ale pak si s Mikeym normálně povídali dál. Stejně mi příde, že to začervenání nebylo jen tak.
Frank:
Než přišel Gerard, tak to bylo něco..zvláštního ale zároveň pěknýho. Co to ale do toho Mikeyho vjelo? Teda né že by se mi to nelíbilo, ale prostě to je divný. No i když on je taky na kluky že jo..a já..ne, nebudu přemýšlet nade mnou a nad ním. Třeba si prostě potřeboval šáhnout, nic víc.
"Zaplatíme!" křiknul Gerard a vytrhnul mě z přemýšlení. Už jsem se nadechoval, že to zaplatim i za mě, ale on jen máchnul rukou, že je to na něho. Nakonec jsme teda dopili a odešli. Bylo kolem 3 hodiny a i teď sluníčko pěkně pálilo.
"Půjdete zkusit moře?" navrhnul jsem. Gerard kývnul, ale Mikey jen zavrtěl hlavou, že na koupání nemá náladu, a tak jsme šli do hotelu, kde jsme se s Geem převlékli do plavek a vyběhli rychle na pláž a rovnou do moře, kde jsme na sebe všemožně stříkali a potápěli se.
Mikey:
Neměl jsem na koupání náladu. Spíš bych se asi neovládnul kdybych viděl Franka jen v plavkách. Stejně jsem se musel jít podívat na balkón. Bavili se dobře a ani mě nepotřebovali. Pustil jsem si muziku na celej hotel a začal si číst knížku. Jmenovalo se to ´Přeci nejsem gay!´ a bylo to docela vtipný. Bylo to o dvou klucích, co se moc nemuseli a pak spolu začali kamarádit a potom i něco víc ikdyž byl ten jeden na holky, zamiloval se do toho druhýho. Neuvěřitelně trapný a nereálný knížky se vydávají.
Frank:
Gerard mě potopil a já vyskočil z vody jak blázen. Oba jsme znovu vybuchli smíchy. Pak se ale můj pohled stočil k hotelu, kde právě přišel na balkon Mikey a koukal směrem k nám. No přísahal bych, že i na tu dálku koukal přímo na mě. Přímo mi do očí. Ale jak jsem se na něj tak zakoukal na mě zase skočil Gee a potopil. Fakt si to tu užíval.
"Jo takhle ty, no dobře!" skočil jsem na něho zas já a potopil ho. Když už jsem se pak kouknul k hotelu, nebyl tam už nikdo.
Mikey:
Mají se dobře. Nebudu se na ně koukat. Ruku bych dal do ohně, že mi Frank i přes tu dálku koukal přímo do očí. Šel jsem si dočíst tu knížku. Uslyšel jem na schodech krůčky. Ty mohly mejt tak nějakýho malýho dítěte. Někdo zaťukal a já šel otevřít. Frank. "Tak ty chodíš tak potichu jo?" usmál jsem se jakoby nic. Usmál se a trochu se začervenal. "Co potřebuješ?" Nic neřekl jen mi dal polibek na pusu a hned zase šel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama