Deníček z baru

15. dubna 2011 v 21:30 | Kamie Way |  Frerard
Po přečtení pár odstavců název pochopíte :DD
Mimochodem, píšu s Kristie a je to náš první Frerard :DD
Tak si to užijte :)
PS: No jo, já se na Kristie prostě ujíždím :DDD

Gerard:
Jako každej den jsem vyrážel do svýho oblíbenýho baru. Nechápal jsem, jak jsem se mohl octnout doma vždycky potom, co jsem je tam vychlastal. Nikdy si nepamatuju co jsem tam dělal a možná je to lepší. Mám s alkoholem docela problémy ale nemám prachy na to abych se šel léčit. Pracuju v jednom sekáči a moc si nevydělávám. Taky kradu. Abych měl na drogy. Jsem prostě hajzl.
Frank:
Už je tu zase. Vždycky sem přijde střízlivej a odejde úplně na mol. Radši za ním pošlu Jamese. Stejně pak ale ke mně přijde k baru a zase se mi vyzpovídá. Je vždycky tak opilej, že mi řekne úplně všechno. Zajímalo by mě, jestli to ví. To co to dělá a hlavně, co řiká.
"Franku já fakt nestíhám, běž ho vzít ty." křiknul na mě James ve spěchu, takže za ním musím už teď.
Gerard:
Zase přišel ten pěknej barman. On byl to jediný co jsem si pamatoval. No, vlastně ještě 3 piva a 2 rumy. Pak už nic. A za to jsem rád. Objednal jsem si jako vždycky. Pořád jsem se usmíval, on nevypadal nadšeně. Když už jsem byl slušně opilej, zase jsem se chtěl někomu vypovídat.
"Hele.. ty.. pojď sem.." zavolal jsem si na něj. "Přejete si?" "Pojď vedle mě bejku, mám něco na srdci." trochu se usmál ale nesednul si. Nalil mi dalšího ruma a já ho do sebe kopnul. "Dneska zase nikdo do toho zapadákova nepřišel. Šéf mě sprdnul, že prej odpuzuju lidi a vyhodil mě. Pak jsem si byl koupit nějakou maruši a cigára. Ale po tobě.. po tobě se mi stískalo nejvíc." řekl jsem. Mezi tím jsem vypil asi dalších patnáct rumů. Chytl jsem ho za ruku, kterou měl položenou na baru.
Frank:
Zase si objednal to samý jako obvykle. Jakmile byl ale nalitej se začal chovat...divně. Prej se mu po mně stýskalo? Jo, je vidět, že mu prostě alkohol nedělá dobře. Začal mi vyprávět, že ho vyhodili a pak že si byl koupit...maruši? Takže on neni jenom alkoholik..fajn no, jeho mínus. Stejně mi ho bylo ale svým spůsobem líto. Je ještě docela mladej a už má dost spackanej život. Po skončení vyprávění mě najednou chytnul za ruku. Ucuknul jsem, to se ví, ale stejně mnou projel takovej zvláštní pocit.
Gerard:
Proč sakra ucuknul? Sem do baru se chodím ožírat už dlouho, myslím že mě zná. Řekl jsem mu že jsem gay? "Hele, to ty.. Ani nevím jak se jmenuješ.. Jak se jmenuješ?" usmál jsem se. Stoupnul jsem si pořádně se opřel o bar a hned co otevřel pusu jsem ho přes bar obejmul a políbil. Očividně se mu to líbilo. Neuhnul. Teď ne. Je taky gay?
Frank:
Políbil mě. Vlastně i v tuhle chvíli mě líbá, tak proč ksakru nic nedělám? Konečně se ode mě odlepil a zase si sednul na barovou stoličku.
"Frank. Jmenuju se Frank." vypadlo ze mě. Chvíli jsem tam jen tak stál a byl trošku mimo - co to mělo znamenat? Líbal jsem se s klukem? No, je pravda že se třeba Jamesovi kouknu párkrát na zadek, ale to snad neznamená, že jsem teplej ne? I když tohle bylo fakt jiný. Mně se to..prostě..no..líbilo.
Gerard:
Usmál jsem se. "Frank je krásný jméno a ty jsi ještě hezčí nositel toho jména. Když jsem byl malej měl jsem štěně Franka." zasmál jsem se a i on se pousmál. Na tu chvíli jsem tak nějak vystřízlivěl. Podíval jsem se mu do očí. Byli hrozně krásný.
"Budu muset jít..jít obsluhovat další.. další lidi.." řekl ale já ho chytl za ruku. Usmál se, dal mou ruku stranou a šel někam dozadu. Sakra, on se mi fakt hrozně líbí!
U toho druhýho, taky docela pěknýho kluka jsem si objednal další pivo a čekal až Frank příjde zpátky. Zavolal jsem si toho druhýho barmana a zeptal se ho dokolika Frank má. "Do dvou v noci. Podíval jsem se na hodiny. Čtvrt na tři! Vyběhl jsem z baru a prostě někam běžel. Doběhnul jsem k takovýmu gay baru. No.. aspoň se trochu pobavím. K mému přakvapení tam byl ten, koho jsem hledal.. Frank!
Frank:
Takže konec jedný šichty a začátek další - navíc v tomhle zatracenym gay baru. Ale nějak vydělávat prostě musim a výplata z tamtoho mi nestačí.
"Tak šup šup do práce!... Franku? Okamžitě si běž vzít svoje pracovní oblečení! Kolikrát ti mam řikat, že je to povinný?!" křičel na mě můj šef. Kývnul jsem a šel se rychle převlíknout. Skládalo se to jenom z růžových trenek a růžových, králičích oušek. A to je všechno prostě, žádný tričko, tílko, nic! Stydlivě jsem v tom vyšel ven a musel začít obsluhovat.
"Haló králíčku, jeden drink!" zakřičel na mě nějakej teplej ožrala a když jsme mu to dával mi šáhnul na zadek. Problém ale je, že si to tady musim nechat líbit, jinak by mě vyrazili.
Gerard:
Sednul jsem si a jen tak koukal, jak se tam ty chlapy slíkaj. Přitom se chlastal a semtam kouknul kolem, jestli tu někde neuvidím Franka. Bigno! Právě stál u baru a dával pití nějakýmu chlapovi. Ten ho pak chytnul za zadek. Prasák jeden!
Vstal jsem a šel k baru, obědnat si od Franka. "Čau." pozdravil jsem ho. On si mě ani nevšiml. Jen ze mě zaptal, co chci. "No nevím, žízeň nemám, dam bych si spíš.. Tebe."
Frank:
Zarazil jsem se a otočil - byl to Gerard, kdo mi to řekl.
"Oh co tu děláš? T-tobě to nestačilo u nás?" zakroutil jsem hlavou.
"Co mi mělo stačit? Těch pár skleniček a jedna malá pusa? Ne, nestačilo." vypláznul na mě jazyk. Jo, podle mě toho v sobě měl hodně. Až moc asi. Stejně ale když se mi podíval do očí se ve mně probudil ten zvláštní pocit, pocit úplného ztracení v něm. Přistoupil jsem k němu blíž a pohladil ve vlasech.
"Končim po 3. Můžeš tu na mě počkat." zašeptal jsem mu najednou a odešel. Sám jsem ani pořádně nevěděl, proč jsem mu to řekl.
Gerard:
Už jen půl hodiny. To bych stihl tak 2 nebo 3 kluky. Ale co. Ten Frank, ten je za pět kluků. On je fakt krásnej a nevypadá jako teplej. Proč by ale říkal, že má do tří a že na něj můžu počkat? Je to divný. Seděl jsem vedle líbajícího se páru kluků. Taky jsem se chtěl s někym v tuhle chvíli líbat. Chci nějakej pořádnej vztah. Chci někoho, s kým se budu moct držet za ruku, všichni ostatní nám budou ukradený.
Frank vypadá na toho pravýho pro mě. Do ´jeho´ baru chodím už půl roku ale že bych ho miloval? Jsem vždycky jen opilej když si mu vylívám srdce. Proč jsem se neovládl? A malá pusa? Vždyť to trvalo dýl jak tři minuty!
Frank:
Konečně už jsem skončil. Rychle jsem se šel převlíknout do normálního oblečení - taková úleva když jsem si sundal ty trenýrky a králičí uši. Po chvíli jsem vyšel ven a vzpoměl si na Gerarda - vždyť tu má na mě čekat. Teda jestli chtěl no. Najednou mi někdo zakryl oči.
"Ehm..Gerard?" špitnul jsem a ten 'nědo' mi oči odkryl. Jasně že Gerard. Otočil jsem se na něho a on se sladce usmál. Vypadal i, že trochu vystřízlivěl. *škyt* ozvalo se - tak asi moc ne.
"T-tak..půjdem?" vypadlo ze mě, i když jsem vůbec nevěděl, kam bysme vlastně měli jít. Hlavně ale ať už vypadnem odsud.
Gerard:
"Jasně. Ty si nenecháš ty ouška? Jsou sladký." usmál jsem se. A on taky!
"A.. kam půjdem?" zeptal se mě. "Já myslel že to ty si mě pozval na rande, a že ty víš, kam půjdem." zasmál jsem se.
"Tak počkej.. tohle je rande?" zeptal se a vyvalil na mě ty svoje božský oči.
"No já myslel.. že jo.. Nebo snad ne?" odpověděl jsem smutně. Dělal jako že to přeslechl. Šli jsme někam.. pořád rovně.
"No tak.. asi k bychom mohli k nám." řekl jsem po chvíli. "Možná se lekneš jak je to tam hrozný a že žiju, tak jako bezdomovec, ale teplo tam je, díky tomu že jsem gay." A to už se neudržel a roztlemil se na celou ulici až jsme museli utíkat před třemi čivavami a jedním yorkšírem.
Frank:
Gerard mě pozval k němu. No, možná lepší než se toulat venku někdy kolem 3 ráno. Stejně jsem byl ale trochu nervozní, co když na mě třeba něco zkusí? No, sice jsem z něko úplně na měko, když se třeba usměje a tak, ale to snad nic extra neznamená ne? Cestou jsme zatím kecali tak různě o všem. Nebo spíš Gee kecal.
"Tak a jsme tady." ukázal najednou na menší, opráskaný panelák. Vešli jsme k němu do bytu a on prej, ať počkám v předsíni, že se bude aspoň trochu snažit poklidit. Pak na mě zavolal. Vešel do místnosti, která asi měla být obývákem a zároveň v rohu kuchyní. No, čekal jsem to tu horší. Najednou jsem ale nechal byt bytem a všimnul si Gerardova pronikavého pohledu. Pomalu ke mně přistupoval, až byl asi jenom 10cm od mého obličeje. Cítil jsem jeho teplý dech a i přes to, že hodně pil, jeho vůni.
Gerard:
Byl jsem jen pár centimetrů od jeho obličeje. On je tak děsně krásnej. A navíc pracuje v gaybaru! To bych tam mohl chodit zadarmo!
"Franku?"
"Jo?"
"Ty.. si.. úžasnej." nemohl jsem se ho právě v tuhle chvíli zeptat jestli je gay a když by byl, že bych na něj nejradši skočil.
Usmál se.
"Ty taky. Řekl bych že ikdyž mi chodíš brečet do baru už půl roku, ani tě moc neznám. Řekl bys mi o sobě něco?" zeptel se mě a posadil se do křesla.
"Jo, jasně. Jen.. bych se tě taky chtěl ehm-zeptat. Ty si gay?"
Gerard:
Řekl jsem mu o sobě všechno špatný, i všechno dobrý, ikdyž to špatný převládalo. Měli jsme hodně společnejch věcí, jak se ukázalo. Je mi s ním fakt dobře.
"Nechtěl bys na něco koukat?" zeptal jsem se ho.
"No.. rád." řekl a usmál se tak, jak to uměl jen on. Nikdy jsem krásnější úsměv neviděl.
"Chceš spíš horor, sci-fi nebo nějakou romanťárnu?"
"Nemáš tam vraždící upíry co si to každej den rozdávaj?"
Začal jsem se msát. A on taky. Miluju ho snad?
Frank:
Nakonec jsme tam nechali film, co běžel v telce. Stejně jsem si ale filmu nevšímal, protože jsem pozoroval Geeho. Chtěl jsem zjistit, co vlastně mě k tomu klukovi táhne. Že by jeho úžasné oči? Nebo vlasy? Nebo ten rozkošný úsměv, kvůli kterému mi pokaždé v břiše exploduje tisíce motýlků?
"Co na mě tam koukáš? Nebaví tě to?" všimnul si mě Gee.
"A-ale nic. Jojo, baví.." začervenal jsem se a otočil se naoko k filmu. Pokaždé ale když se Gee zasmál jsem se na něj musel podívat a rozplývat se. Když si ale vzpomenu, jakej má život a jak vždycky vypadal v baru, je mi ho líto. Chudáček můj malej. Můj?! No co..a navíc, kdyby se z toho dostal, tak bych snad ani neváhal. Jo, já mu z toho prostě pomůžu!
Gerard:
Viděl jsem jak na mě kouká ale nechal jsem ho. Od něj mi to ani nebylo nepříjemný. Když jsem se na něj podíval, úplně zrůžověl. Byl děsně sladkej. Už bych neměl chlastat. Dostanu se z drog, chlastu a sexu na jednu noc. Najdu si práci a budu makat. Frank by mě asi takhle nechtěl. Mohl bych pracovat s ním v baru.
"Franku?"
"Mmm?" řekl a dělal že kouká na film.
"Nehledáte v baru nějakýho dalšího barmana?"
Frank:
Doufám, že neměl na mysli ten gay bar.
"T-ty bys chtěl u nás pracovat? No, nehledáme, ale stejně to tam s Jamesem někdy nestíháme, tak bych se mohl zeptat. Ze začátku třeba i jen na výpomoc." řekl jsem a Gee radostně kývnul. Že by se chtěl opravdu změnit? To mě docela potěšilo.
"Díky." usmál se a najednou mě políbil na tvář. Už si chtěl zase sednout na svoje místo, ale já prostě musel využít toho, že byl u mě tak blízko. No, prostě jsem ho políbil. Ještě jsem přemýšlel, jestli to neni moc brzo, ale jakmile jsem ucítil jeho rty, nelitoval jsem.
Gerard:
V tu chvíli kdy mě políbil jsem se s ním chtěl začít líbat a nepřestat. Tak jsem taky udělal. Líbal tak úžasně. Bože, jestli to bude můj kluk všichni mi budou závidět. Usmál jsem se pro sebe.
Po chvilce se na mě podíval a řekl; "Nechceš mě jen na jednu noc že ne? Já myslím.. no jen myslím.." Nedořekl to. Nedal jsem mu šanci a políbil jsem ho.
"Miluju tě, Franku!"
Frank:
Tím mě naprosto dojal. Takže..takže to asi myslí vážně. Spadl mi kámen ze srdce. A tím jsem i poznal, že ho vlastně taky miluju.
"Víš..i když jsem tě do dneška považoval za nějakýho opilce, teď je všechno jinak. Taky tě miluju. A chci být jen a jen s tebou." dořekl jsem a pohladil ho ve vlasech.
"Víš co Frankie? Končim! Se všim! Prostě s pitim a i s tim občasnym hulenim. Taky už chci být jen s tebou." řekl razantně a já byl jen šťastnej. Opravdu šťastnej.Nakonec jsem zůstal u Geeho přes noc. Ještě jsme se párkrát líbali a nakonec spolu usnuli v objetí.
Gerard:
Další den jsem šel s Frankem do baru a zařídil si tam práci. Frank mi sehnal nějaký ´nálepky´ abych neměl chuť si zapálit nebo moc chlastat.
Frank si ten den vzal volno a byli jsme jen spolu. Seděli jsme na gauči, respektive já na gauči a on na mě. Je hrozně lehkej. Anorektik.
Mazlili jsme se a líbali celej den. Nemůžu se ho nabažit. Zůstanu s ním navždycky!
PO ROCE:
Frank:
Takže..jak bych to shrnul. No, asi začnu tím, že bydlíme s Geem spolu. U něho. Můj byt jsme prodali a za ty peníze to tu celý zrenovovali. Jo a taky nám patří celej bar - James se přestěhoval za lepší prací někam do města a bar přenechal mě, takže ho společně s Geem vedeme a moc se nám daří. Samozřejmě, že díky tomu už nepracuju v tom gay baru. 'Brr', otřásl jsem se při vzpomínce na něj. No a náš soukromej život? Nikdy jsem se necejtil líp. A Gee už je taky v pohodě, ve všech směrech. Hlavně třeba když odbočím směrem k posteli..tam mu to jde víc než dobře. No, už mě zase volá, šmudlík můj malej. Miluju ho a on mě a tak to prostě bude navždy!
THE HAPPYEND
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 17. dubna 2011 v 9:01 | Reagovat

Gee mi tu připadá jak nějakej blbeček :D
Ale je to krásný :)

2 Sandra Killjoys Way ;) Sandra Killjoys Way ;) | Web | 23. dubna 2011 v 23:53 | Reagovat

tjn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama