To snad není pravda! VI.

12. března 2011 v 13:34 | Kamie Way |  Waycest
Mikey:
Seděl jsem na starý ošoupaný (ošoustaný) gumě od náklaďáku a přemejšlel. Tady mě snad nenajde a ikdyby vím kam jít.Nechci ho viděl.Jak já ho nesnáším a zároveň miluju.Ale s tim Frankem je šťastnej.Přeju mu to.Začal jsem brečet.


Gerard:
Vyběhl jsem z domu a měl namířeno na kraj města. "Mikey?" Zařval jsem na celou skládku. Nic se neozývalo. No ještě aby jo neni snad tak blbej. A pak jsem ho zahlíhnul na tom snad nejvyšim vrcholu skládky. Tak jo, je blbej, když si sedne nejvíš, kam může.
Mikey:
Poslouchal jsem Gerardovu nejoblíbenější skupinu Green Day.Nikdy sem i nelíbili ale do písničky 21 guns sem se zamiloval.Stejně jako do Gerarda.Sakra, proč to musí bejt můj brácha a proč musí bejt tak dokonalej?!
Gerard:
Přišel jsem k němu a chytl ho za rameno. Lekl se až skoro spadl dolů. "co tu chceš?" "Mikey, nemůžeš se takhle trápit. pochop to." "A co mam pochopit? víš jaký to je na tebe koukat, když si užíváš s Frankem?" "A proč si mi to neřekl? mohli jsme si o tom promluvit." "Bál jsem se."
Mikey:
"Čeho?" "Toho že se neudržím! Toho že když se na tebe podívám žaludek budu mít v krku a budu tě muset políbit! Gerarde, kurva, miluju tě!" Rozbrečel jsem se ještě víc. Z mobilu jsem vyndal sluchátka a Billie Joe právě zpíval refrén. Byl jsem tam tak dlouho že jsem se to naučil a "zpíval" s ním.
Gerard:
Kapesníčkem jsem mu utřel slzy. "Mikey?" "No?" Kouknu se na mě tima svejma velkejma ubrečenejma očima. Políbil jsem ho. Rty měl slané od slz, ale já se prostě neudržel. Chvíli byl hodně zaraženej, ale pak začal spolupracovat.
Mikey:
Na okamžik jsem ho přestal líbat.Podíval jsem se mu do očí.Jak on je měl krásný."Gerarde?" "Ano bráško?" musel jsem se uculit když řekl bráško. "Chceš to teď a tady?" "Chci hlavně Tebe Mikey!" Začali jsme se líbat.Za chvíli jsme byli oba nazí."Mám větší zkušenosti."usmál se.Tim mi naznačil že se mám otočit.A pak....Bože jak to bylo krásný.Nevěděl jsem že to je tak úžasný když ho do mě někdo strká.Byl tak něžný ale uměl se pořádně přirazit.Miluju ho."Ach Gee.."
Gerard:
Leželi jsme vedle sebe udýchaní a v děsnym smradu. ale cítim jsem krásnej pocit. Pocit štěstí. Tohle jsem s Frankem necítil. Konečně jsem poznal, koho opravdu chci. "Nepujdem domů?" Zeptal jsem se a ruku v ruce jsme odešli.
Mikey:
Pohodil jsem vlasy a usmál se na něj."MIluji tě Gee."políbil mě.Byl jsem tak neskutečně šťastnej.Ale co teď? Řeknem to našim? "Gee..co bude teď? A co naši?"
Gerard:
"Naši to pro začátek nemusí vědět. a neboj my to spolu zvládneme. A kdyby něco, odjedeme někam pryč a budem spolu šťastní." Věnoval jsem mu malou pusinku na čelíčko.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tery Gee ;)*♥♥ Tery Gee ;)*♥♥ | 12. března 2011 v 18:06 | Reagovat

Jééé to je skvělý :) :** těšim se na další díl ♥

2 Verunka Way Verunka Way | Web | 15. března 2011 v 11:41 | Reagovat

Terko, to je konec :D

3 Sandra Killjoys Way ;) Sandra Killjoys Way ;) | 26. dubna 2011 v 17:37 | Reagovat

prej tak jo je blbej :DDDD to mě dostalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama