To snad není pravda! IV.

11. března 2011 v 20:41 | Kamie Way |  Waycest
Další díl a teď to bude hustý xDDD


Mikey:
Po filmu jsem se pustil do dalšího jídla ikdyž už mi bylo docela blbě. Nemohl jsem přestat. Důvody? Za prví:Kdybych nejedl musel bych brečet tak nahlas, že by to bylo slyšet 3 bloky odsud a za druhé.. to je vlastně všechno.
Gerard:
Probudil jsem se v noci a šel vypnout DVD. Frankie byl strašně sladkej a ještě objímal mýho plyšáka. Z Mikeyeho pokoje jsem uslyšel zvuky z televize. No, co..On je pořád naštvanej. Vrátil jsem se zpátky do postele ale místo toho aby si Frankie držel plyšáčka, jeho ruce se chytly mých boků a začali mi jezdit po zádech.
Mikey:
Koukal jsem na teleshoping a ty stupidní soutěže asi až do tří.Pak jsem slyšel kroky a divný zvuky ze zdola.Potichu jsem odemknul dveře a nakouk do Gerardova pokoje, který byl hned vedle.Nebyl tam.Kouknul jsem za schodů a div jsem nevykřikl..ONI TO DĚLALI!
Gerard:
"Já mam žízen." Řekl rozespale Frankie. "Tak pod do kuchyně." Zvedli jsme se z postele a já ho vedl dolů. " Vy v tej ledničce fakt nic nemáte." "no jo, to měl MIkey jednou hlad" smáli jsme se...Udělali si pití a šli si sednou na gauč. Už se mi nechctělo spát. Seděl jsem vedle Franka, který byl jenom v trenkách. Hipnotizoval jsem jeho tetování a svaly na rukou. "Co tak koukáš?" "a sakra...ty jsi mě odhalil." Zase jsme se smáli jak malý kluci. "Gerarde, můžu něco udělat?" "Proč se ptáš, prostě to udělej." Nevěděl jsem, co myslí, ale byl jsem zvědavej. Najednou jsem ležel nahej na gauči a Frankie na mě. Pohrával si s mojí erotogéni zonou na krku a já byl doslova v tranzu. Nebránil jsem se. Chtěl jsem ho. Byli jsme oba nazí a Frank mě vzal do pusy. Bylo poznat, že to nedělal poprvé. Byl úžasnej. "Ohh Frankie." špitl jsem, on se pomalu dostával pode mě a já se ujal vedení. Přetočil jsem ho na břicho. Nejdřív dva prsty, ani se nestačil nadechnout a už jsem byl v něm. Přirazil jsem poprvé, podruhé, potřetí....po pátý..."Gerarde!" Zařval Frank a my se udělali. Skoro ve sktejné chvíli. Pomalu jsem ho z něj vytahával, když jsem uslyšel vrznutí dveří. MIKEY!
Mikey:
Jen jsem stál a koukal.Oči sem měl rozmazaný jako je měl Gerard když přišel zkrvavenej ze školy.A já ho utěšil! Když se mu všichni smáli kdo tu pro něj byl? Já! A tohle mám za to?! Tohle?! Že si nevybral mě ale nějakýho zaprclýho pidižvíka?! Na to fakt nemám!
Gerard:
"Mikey nás asi viděl." "No a..." "No a? Je tomuj brácha!" "Gerarde v klidu!" obajl mě a já se malinko uklidnil. Ted mi hlavou znělo...Miluju Tě Gerarde. Od obou. Od mýho bráchy i od mýho nejlepšáho kamaráda, kterýho jsem právě ošukal.
Mikey:
Sednul jsem si v pokoji na okno nohama ven.Dveře jsem zamknul.Nemám pro co žít.Už ne.Kašlu na všechny a všechno.Jedinej koho miluju je Gerard.On mě nemiluje a nikdy nebude.Kašlu na život.Už už jsem chtěl skočit..
Gerard:
"To nebude dobrý..Jdem se za nim podívat." "Mikey!" Klepali jsme na dveře aa řvali. Nic. Začal jsem cloumat, když se konečně ozval klíč v zámku a Mikey odemkl.
Mikey:
Byl jsem neskutečně bledej a ty moje stíny byly hrozně rozmazaný takže jsem vypadal jak mrtvej debil z černýho průvodu."Ce chcete?!" řekl jsem nevrlým tónem."Abych mlčel? To buďte ujištěni že budu mlčet, nejsem kretén abych práskal.." na chvíli jsem se odmlčel."..navíc teplouše."ušklíbl jsem se.
Gerard:
"Teplouše? Dávej si pozor na to co říkáš! Nevim, kdo mi tu řekl, že mě miluje." "já" špitl Frank...musel jsem se smát.."Ty taky zlato...ale to je ted mimo." Všiml jsem si jak Mikey zblednul ještě víc. "jenom mi slib, že neuděláš nějakou pitomost. dobrou noc. a klidně to rozhlaš po celym městě, ale pak budeš pěkně ubohej!" Třéskl jsem dveřka uchopil Franka za ruku a odvedl ho ke mě do pokoje
Mikey:
Vyletěl jsem za nim."Ne neboj já si to vezmu do hrobu!!"A letěl jsem zpět do svého pokoje.Ani jsem si nezavřel dveře a sednul si na okno.Koukal jsem na měsíc.Vzpomenul jsem si, jak jsme jako malý byli kempovat.Já byl ve stanu s Gerardem a rodiče spolu.Hrozně jsme se báli protože nám před spaním rodiče říkali nějakou historku.Byli jsme na sobě nalepení a obímali se.Pak jsme si šli sednou k rybníku a koukali na měsíc.Byl stejný jako předtím.Teď.Ale něco tu chybělo.Gerard..
Gerard:
Ráno jsem se probudil vedle Franka..Nejkrásnější probuzení jaký jsem kdy zažil. Lehce oddechovat do mé hrudě. Usmál jsem se a šel se podívat na Mikeyeho. Ten ale ve svym pokoji nebyl. Horší bylo to, když jsem sešel dolů do kuchyně a viděl ho jak si to rozdává s nějakou holkou na kuchyňský lince. On prostě ví, jak mě dostat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. března 2011 v 21:42 | Reagovat

Horší bylo to, když jsem sešel dolů do kuchyně a viděl ho jak si to rozdává s nějakou holkou na kuchyňský lince. On prostě ví, jak mě dostat.
A vy víte jak dostat mě... *umírá v křečích*

2 Kamie Way Kamie Way | 12. března 2011 v 10:36 | Reagovat

My víme xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama