To snad není pravda! III.

11. března 2011 v 16:59 | Kamie Way |  Waycest
Třetí díl a trocha Frerarda xD

Frank:
Usmál jsem se.Gee se posadil na gauč a já vedle něj."Tak,jak žiješ brácho?"Usmál jsem se na něj a poplácal jsem ho po stehně.
Gerard:
"Ale jo dobře" Odpověděl jsem Frankovi. "Co ty?" "No, krásně..potkal jsem jednu skvělou slečnu." "Jé to ti moc přeju.." Usmál jsem se. "a ty máš někoho?" "Já..ne...blbá otázka." Začli jsme se smát. "Nepustíme si film?"
Frank:
Souhlasil jsem.Proč jsem řekl že jsem potkal skvělou slečnu?Vždyť já Gerarda miluju ale nemůžu mu to říct.Neví že jsem gay.Koukali jsme na nějakej horor a v jednu chvíli jsem se k Gerardovi tak moc přitisknul, že naše rty byly jen kousek od sebe.
Gerard:
Byl jsem tak vyděšenej, ale probudili se ve mě moje gayský pudy a musel jsem Frankovi vlepit pusu. když jsem se od něj odlepil, koukal na mě jako na boží umučení. "Ty jsis tu holku vymyslel, že jo?"
Frank:
Přikývnul jsem.Ten polibek byl tak nádhernej.Koukal jsem mu do těch jeho překrásnejch kukadel a musel jsem mu toříct, nevydržel bych to už dýl."Gee? Já tě miluju a už hodně dlouho a moc!"
Gerard:
To snad neni možný..Včera mi řekl muj bráška, že mě miluje a dneska muj nejlepší kamarád..Co se to kurva děje? Vyskočil jsem z gauče. Frank na mě zklamaně koukal a já si čel otevřít pivo. Ještě jsem si zapálil cigaretu a koukal z okna. Frank nehybně seděl na gauči a koukal na mě. Neydržel jsem to. Típl cigaretu a vrhl se na něj. "Franku, proč mi to děláš?"
Frank:
"Kurva, jsem takovej debil. Promiň mi to Gee, neměl jsem ti to říkat, promiň moc se omlouvám!"podíval jsem se na něj.Viděl jsem jak změkl.Nemůžu za to že ten můj xicht všichni tak žerou ( xDxD a to je pravda xD ).
Gerard:
Zase na mě koukal tima svejma psíma očima a já mu prostě ten pásek rozepl! Nikdy jsem si nemyslel, že je gay, ale byl jsem už i docela rád, že mi to řekl. "Ohh Gerarde.." vycházelo z jeho úst a já ještě ppřitlačil mým rozkrokem na ten jeho. Myslel jsem, že tuhle krásnou chvilku nemůže nic pokazit, ale zapoměl jsem na čas a v zámku začali rachotit klíče.
Mikey:
Byl jsem něco nakoupit na večer protože když Gee spal, ach jak já miloval když spal, byl tak sladkej, rodiče mi volali, že večer nepřijedou. Řeknu mu to, řeknu mu že ho miluju. Sakra, jakej klíč to jen je?
Gerard:
"sakra Mikey!" "co...a Kurva.." Vykoktal Frank, schodil mě ze sebe a začal se oblíkat. Najednou se domam rozezněl zvonek.."Gerard, otevři prosim tě." Naštěstí už jsme se stačili obléct, takže jsem mu s rozcuchaným hárem běžel otevřít. "Promin, nemohl jsem najít správnej klíč. Proč si tak udejchanej?" "No, víš. My jsme si s Frankem hráli na fitko."
Mikey:
"Aha jasně."zaculil jsem se."Taky si můžem někdy zahrát."zakřenil jsem se a šel do kuchyně.Prošel jsem kolem Franka kterej byl rozcuchanej stejně jako Gerard."Rodiče dneska nepřijedou!"zakřičel jsem na Gerarda který se loučil s Frankem."Zítra přijď."slyšel jsem jak mu Gee řekl."Proč by sem měl zase chodit?"
Gerard:
"Rodiče nepřijedou?" To je skvělý. Hlavou mi problikl skvělej nápad.."Franku, počkej?" "copa?" "No, víš..nechceš tu dneska spát?" "Moc rád, Gee." Frankiemu se na tváři objevil nadšený úsměv. Byl jsem rád, ale věděl jsem, že brácha bude naštvanej. No, co. Ted budu znít jako arogantní blb, ale nemá žárlit
Mikey:
Všechno jsem to slyšel,všechno!Vzal jsem pizzu,kyblík s čokoládovou zmrzlinou,několik hambáčů a dálší dobroty z Mekáče,pučenej film a utíkal na horu.Zamknul jsem se tam.Jak to sakra mohl udělat?!Šel jsem do koupelny,osprchoval se,navlík se do svýho růžovýho županu a králíčkovejch bačkůrek,sednul jsem si na postel,pustil film a začal se cpát.Ať si dělaj co chtěj!
Gerard:
Ode dneška začíná válka! Ten zmetek nám vyžral celou ledničku! No..odešli jsme ke mě do pokoje a povídali si o všem možnym. Kolem devátí jsme si pustili film u mě v pokoji a následně jsme u něj usli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 11. března 2011 v 21:18 | Reagovat

Hehehehehe....já umřu smíchy :D

2 Kamie Way Kamie Way | 11. března 2011 v 21:37 | Reagovat

To nemůžeš! xD

3 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 11. března 2011 v 22:10 | Reagovat

Úplně Mikeyho vidim v růžovym županu a v králíčkovskejch bačůrkách :D
No úžasný holky :)♥

4 SANDRA SANDRA | 26. dubna 2011 v 17:13 | Reagovat

no to teda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama