To snad není pravda! II.

10. března 2011 v 19:03 | Kamie Way |  Waycest
Druhý díl Waycestičky xD Tak si to užijte x)

Gerard:
Ráno se mnou něco začalo cloumat. Byl to Mikey. Divnej Mikey. Měl černě orámovaní oči a oblečen byl též do černé. Uplně jsem se lekl. "Jak...jak to vypadáš?" vykoktal jsem.."Taky ti přeju dobré ráno." zamračil se. "promin, ale to..to nejsi ty." "Jak to nejsem já? Jenom protože jsem chtěl vypadat jako ty jsem hned špatnej?" "Jako já? Koukni se na muj život. Ve škole mě šikanujou, rodiče mají rádi jenom tebe a já jsem jim ukradenej." Rozeřval jsem se. On mě ale umlčel polibkem.
Mikey:
Asi až po pěti minutách sem se od něj odlepil. Koukal se na mě dost vyděšeně. Bože, vždyť on není gay! Není na bratříčky! "Mikey co to.."nedořekl větu protože dole zazvonil telefon a já ho letěl zvednou.Zvednul jsem to."Haló? Ano, je tu. Jasně zavolám Vám ho." Kdo Geemu mohl volat? "Gerarde! Někdo ti volá!"zařval jsem na něj ze zdola.
Gerard:
"Prosim?" Tázal jsem se volajícího. "Ahoj, Gee. Tady Frank." "Jé ahoj." Frankie. Muj jeden jedinej kamarád. Byl se mnou v tom zlym i v dobrym. "Helet, chtěl bych s tebou zajít na kafe, mohl by jsi denska večer?" "Jasný. tak v 6 u nás?" "Budu se těšit." "Já taky, ahoj." Položil jsem telefon a všiml si Mikeyeho, jak na mě nechápavě kouká.
Mikey:
"Co je?"zeptal se mě."Nic vůbec nic.."řekl jsem,vzal batoh a odešel na autobus. Nechtěl jsem ho už vidět.Opřel jsem se o zastávku a za chvíli Gerard přišel za mnou.Než stačil cokoliv říct přišli tam 4 dívný týpci, s kalhotama někde pod koleny, obtočenými zlatými řetězy a hrající hip-hopovou muzikou z mobilu. Ty jsem ve škole už párkrát viděl. Nikdy jsem se s nima raději nebavil.
Gerard:
Silně mě uchopl za ra,mena. Polekal jsem se. "Brácha..Já...miluju Tě." Řekl mi a já na něj koukal s otevřenou pusu, div mi zuby nevypadli.
Mikey:
Co jsem to sakra řekl?! A proč?! Začal jsem se smát. "Dělal jsem si srandu brácho, víš přece, že tě mám jen rád."Usmál jsem se."Takhle nemůžeš do školy a s těma hajzlama si to vyřídím."
Gerard:
Mikey mě odvedl domů a staral se o mě. Hlavou mi pořád běhala věta "Miluji Tě" Nemohl jsem tomu uvěřit. Muj vlastní bráška a řekl mi tohle..
Mikey:
Proč jsem mu to jen řekl? Mám se ho na to zeptat? Mám se ho zeptat na to, jestli vypadám jako gay? "Bráško, můžu se tě na něco, pro mě duležitýho zeptat?"podal jsem mu čokoládovou zmrzlinu a posadil se vedle něj na gauč.
Gerard:
Mikey si sednul ke mě na gauč..ale pak se rychlostí blesku zvedl a začal žehlit..moje trenky.
Mikey:
Mikey žehlil a žehlil cokoliv mu přišlo pod ruku.Po dožehlení svých růžových ponožek se soby kouknul na hodiny.Byli už čtyři."Gee, promiň budu muset na chvíli odejít.. Tak na dvě hodiny.. Nevadí ti to?"sladce jsem se na něj usmál.
Gerard:
Mikey odešel a já zůstal sám..skoro jsem usínal, když se domem ozval zvonem. Frank, já na něj uplně zapoměl! Šel jsem otevřít dveře a nestačil jsem zírat. "Jéé ahoj Frankie." Dostal jsem ze sebe."Ahoj.", Usmál se. Pojd dovnitř. Vedl jsem ho do obýváku. "Tobě to dneska ale sluší."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 10. března 2011 v 21:34 | Reagovat

Heeej dobrý :D

2 Kamie Way Kamie Way | 11. března 2011 v 21:36 | Reagovat

Víme xD Píšem s Veru a ona má neskutečně dobrý nápady x)

3 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 12. března 2011 v 11:21 | Reagovat

[2]: Ty taky... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama