Online/Offline IV.

22. března 2011 v 20:44 | Kamie Way |  Frikey
Po dlooooouhý době další díl :DD

Gerard se otočil a vykoktal ze sebe omluvu,rychle zabouchnul dveře a odešel k sobě do pokoje.Mikey se posadil vedle Franka a kouknul se mu do očí."Bylo to pro tebe moc trapný? Snad ne tak jako pro mě."
"Ne v pohodě." zavrtěl hlavou Frank a přemýšlel nad Gerardem, že byl docela pěknej. Pak to ale rychle zavrhnul, protože měl přece Mikeyho.
"No ták." obejmul Mikeyho, kterej seděl na kraji postele a kousal si nehty.
"Líbil se ti že jo?!"vyjel na něj Mikey."Poznal sem to. Po něm čumí každej. Já sem jen ten ošklivej mladší bratr."Mikey dal hlavu do rukou a začal brečet.
"Néé, jak tě mohlo napadnout Mikey." a objal ho. Ihned zapomněl na Gerarda a snažil se utěšit brečícího Mikeyho.
"Já ti dám ošklivej. Jsi to nejhezčí stvoření, co jsem kdy viděl." a políbil ho, ale Mikey se jen uraženě otočil.
"Všechny moje holky se na něj takhle koukali i když věděli že je gay."Mikeyho do docela ranilo."Nejkrásnější stvoření? Po Gerardovi? Franku, já Tě asi miluju!"
"Vždyť já tebe taky." usmál se zeširoka Frank a Mikey si jen otřel slzy. "Vážně? Protože já sem v tom až po uši. Vzpomínáš? Když skočíš ty, já taky." A už se nadechoval, že zase něco řekne, ale to mu dal Frank prst na rty a zavrtěl hlavou. Potom ho dlouze políbil.
Po asi desetiminutovym polibku jsme se na sebe dlouze zadívali. Měl krásný psí očíčka ten Frank. Vážně ho miluju. "Miluji Tě Franku, hrozně moc!" usmál jsem se na něj a on se potom taky usmál.Pak jsem ho znovu políbil. "Už bez tebe nechci bejt ani minutu!" Pak jsem ho zase znovu políbil. Nemohl jsem se nabažit těch jeho rtů. A tak skončil příběh internetové lásky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tery Gee ;)*♥♥ Tery Gee ;)*♥♥ | Web | 23. března 2011 v 9:08 | Reagovat

úžasný :**

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 23. března 2011 v 13:38 | Reagovat

Jeee :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama