O jednom šikanovaném teplém emákovi a jeho hrozně úchylném a populárním bratrovi -První část

27. března 2011 v 20:27 | Kamie Way |  Waycest
Waycesta s Kristie :DD
Děj jsme daly do školy kde se to prostě vymýšlí nejlíp :DD
Waycesta dlouhá jak prase tahle :DD Radši jsme jí rozdělily na dvě části :DD
Ale snad se bude líbit :)

Jako každé ráno vstal Gerard brzo, protože mu dalo zabrat se na celej den vypravit. Vždy zapluje do koupelny a je tam prakticky do té doby, než už opravdu musí jít do školy.
Avšak jeho bratr Mikey, velký emař Mikey, velký teplý emař Mikey, velký teplý šikanovaný emař Mikey byl už nasnídaný, oblečený, namalovaný a připravený do školy. Každý den měl na krku znak anarchie,medailonek od jejich rodičů, který nosí od jejich smrti a jako každý správný emař, žiletku. Gerard mu vždycky nadával, že si podřezáváním nepomůže ale Mikey ho neposlouchal.
"Mikey?" nakouknul do pokoje Gerard. "Tak já už jdu jo." sčesával si Gerard ještě za chůze vlasy, ale už opravdu musel jít.
"No jo..já taky půjdu. Časem.." šeptnul Mikey, protože se mu do školy nechtělo. Stejně se mu tam všichni smějou a šikanujou ho. Jedinej, na kom mu opravdu záleží, je Gerard.
Mikey si vzal sluchátka zapl si do nich hoodně nahlas Alesanu a vyšel s hlavou sklopenou dolů do školy. Nechtělo se mu tam a obzvlášť když bylo pondělí. Na Gerardovi mi záleží,říkával si, ale taky by se mě mohl zastat před těma svejma kamarádama.
Když došel do třídy byla už hodina.
"No jistě, zase pozdě!" povzdechnul si učitel, ale už to bylo tak časté, že už to radši neřešil a nenechal se dál rušit ve výkladu. Mikey se odploužil do své lavice úplně vzadu a naprosto ignoroval směšné poznámky svých spolužáků. V tu chvíli Gerard své spolužáky, resp.spolužačky, taky ignoroval, ale z jiného důvodu - ony ho naopak chtěly, protože byl vyhlášeným 'sexy idolem' školy.
První dvě hodiny jsem tak nějak přežil protože jsme je měli ve třídě. Pak byla velká přestávka a museli jsme až na druhej konec školy. Chtěl jsem se ulejt z týhle hodiny. Jo. Půjdu ven. Nebudu se tu zbytečně učit s tou bandou kriplů. "Hej buzničko!"zavolal na mě můj ´starý známý´ Philip. Byl to největší kretén ze všech co jsem kdy poznal. Nevšímal jsem si ho a šel dál. On a jeho kamarádíčci šli za mnou. Když jsem vyšel ze školy, věděl jsem co následuje. Gerarde, kde jsi?
"Tak se přece zastav, když s tebou mluvím!" křičel pořád za mnou a všichni se začali smát. Snažil jsem se je ignorovat, ale nebylo to nic platné. Nakonec mě doběhli a Philip silně strčil, zrovna do té největší louže bláta.
"Seš doslova špína." vybuchnul smíchy a párkrát do mě ještě kopnul.
Raději jsem tam jen ležel. Oni se pořád smáli a debatovali o tom, co mi ještě udělají. Zvedl jsem hlavu a zahlédl Gerardovy ´nablískaný´ boty. Všimnul si mě. Viděl mě. A nepomohl mi. Nic neřekl. Vstal jsem. Sebrou veškerou sílu co jsem měl a praštil jsem Phila do obličeje. Měl jsem krásnej pocit když padal dolů. Měl jsem růku od krve a byl jsem od bláta tak jsem utíkal domů abych se umyl. na školu pro dnešek s prominutím seru.
Ještě jsem za mnou slyšel cosi jako 'To si vypiješ!' a ještě 'Těš se, až se znovu setkáme..tě nepozná ani vlastní matka!'-to bych rád věděl která, když žádnou nemam stejně jsem se rozeběhnul ještě víc - co kdyby se za mnou taky rozeběhli. Doma jsem v pokoji hodil bágl do kouta a vyrazil rovnou do koupelny.
Nejdřív jsem si omyl ruku od krve. Svlékl jsem se a šel si dát vanu. Možná je to holčičí ale jsem buzna tak co. Ve vane jsem si vzal do ruky žiletku. Mám? Nemám? Slyšel jsem jak bouchly dveře od bytu. Sakra, Gerard! Tak fajn skončím to teď. Skončím svůj zasranej život.
Mikey se naposled podíval na fotku, co máčel v ruce - byla to fotka jeho a Gerarda, v jednom z jeho nejšťastnějších období. Už už chtěl žiletku zarýt naposledy, když do koupelny vběhnul Gerard a on leknutím žiletku upustil.
"Mikey?!" rozkřiknul se. "Už zase?" zakroutil na něho hlavou.
"Bylo by to zase, ale naposled..." zašeptal si pro sebe Mikey, ale né dost potichu, aby to Gerard přeslechnul.
"Cože? Ty si..ty si se chtěl z-zabít?" vytřeštil na něho oči a z nich mu dokonce vytryskly slzy.
"Stejně tu jen zacláním.." "M-Mikey! Nemluv tak! Není to pravda!" "Ne? Ne?! Tak proč mě všikni mlátěj a šikanujou hm?! Proč ty to přehlížíš? Hm?! Protože sem zasraná emařská buzna?! Jo? Tak buď tak hodnej a vypadni chci se zabít sám. Čau." řekl jsem ostře a musel zadžet slzy.
"Mikey..t-tohle už neřikej." začly Gerardovi téct slzy. Mikey jen pozvednul obočí. To spíš on by měl brečet, né Gerard.
"Přestaň tu dělat scény.." "A jak by bylo tobě, kdybych se chtěl zabít? No?!" utřel si slzy.
"Ty bys ale neměl proč!" máchnul rukama Mikey do vody, až Gerarda postříkal.
"A ty snad máš? Jedinej vážnej důvod, proč si vzít život?"
"Řikal sem ti to několikrát! Je vidět, jak mě posloucháš.." natáhnul se Mikey pro spadlou žiletku, ale Gerard jí odkopnul, takže na ní nedosáhnul.
"M-mik-key.."vzlykal.."nedělej to! Nenech mě tu samotnýho! Rodiče by to nechtěli!" "Ale ostatní zmrdi na škole jo! Sám to víš! Víš že mě šikanují! Co děláš pro to aby přestali? NIC! Tak mě laskavě nech umřít. Děkuji velice."řekl Mikey sakrasticky.
"J-já bych dělal ale.."
"Ale co?!"
"Ale oni by si mě pak začali dávat taky..." sklopil pohled Gerard a bylo mu trapně. Tak rád by Mikeymu vždy pomohl.
"No jistě. Radši ochraň sebe že jo. Rovnou můžeš přijít a taky si kopnout!" skoro brečel Mikey. Teď potřeboval obejmout, ale styděl se. Radši sklopil pohled a potopil se pod vodu. Nechtěl se už vynořovat. Chtěl tam zůstat napořád, aby jeho starosti doslova odplavaly...
"Mikey? MIKEY!" skočil oblečenej Gerard do vany a vytáhnul ho za ramena. Na to, aby ho Mikey nevnímal, tam byl jen chvilku.
"Co?" podíval se mu dlouze do očí, jakoby se nic nestalo.
"Ty se ptáš co?!" trochu vyštěk. "Jo, už asi jo." řekl klidně Mikey. Gerard jen zakroutil hlavou. Mikey na chvíli odvrátil pohled od Gerarda a kouknul na sebe. "Jsem nahatej. Víš o tom?" Gerard se pousmál. "Jasně že vím ale Mikey, tebe jsem už viděl několikrát." Teď jsem se pousmál já. "Nechtěl by ses přidat?" zeptal se Mikey Geeho.
"C-cože?" kouknul na něho Gee jak na blázna.
"No, proč ne?" usmál se šibalsky Mikey.
"Tys byl pod vodou dlouho, tak ti to vlezlo na mozek viď."
"Ale já to myslim vážně. Navíc se koukni na sebe - sedíš tu na mě va vaně plný vody a oblečenej." uchechtnul se Mikey.
"No ještě abych na tobě seděl nahej." začal se smát Gee a všechno najednou bylo pryč. Mikey se na něho usmál a odhrnul mu mokré vlasy z obličeje.
"Mikey.. tohle nejde.."
"Proč ne?"
"Vždyť.. jsme.. jsme bráchové.."
"A co jako?"
"Je todivný ne?"
Mikey zakroutil hlavou a dlouze Gerarda políbil. On se mu nebránil a odlepili se od sebe asi až po čtvrt hodině.
"C-co to mělo znamenat?" vykoktal Gerard, i když se mu to líbilo.
"Noo, políbil jsem tě." ušklíbul se Mikey.
"Néasi, ale prostě co t...", Mikey nenechal Gerarda domluvit. Políbil ho znovu, ale jen tak letmo, aby už to konečně pochopil.
"Víš Gerarde..po tomhle jsem toužil snad celý svůj život." zrudnul Mikey a sklopil oči. Pořád byl nahej a Gee na něm seděl v oblečení a byl už taky pořádně promočenej.
"Měli bysme jít do postele" řekl Mikey. "Mikey!" "Na co ty nemyslíš Gee.. Myslel jsem, že ti je v tom oblečení ve vaně je ti zima.."řekl Mikey a uchchtl se. "Aha.. no, jo. půjdu na před a hodím ti něco čistýho." Mikey přikývl. Oba si už vzali pyžamo, šli do postele, přikryly se peřinou a popíjeli čokoládu kterou Gee uvařil. Kecali a smáli se. Na všechno zapoměli. Mikey byl šťastnej.
"Miluju naše společný večery." srkal Mikey čokoládu.
"Jo to já taky." pohladil ho Gee ve vlasech.
"Au! Spálil jsem si jazyk.." vypískl Mikey a oba se začali smát. "To s tim dneškem..mě mrzí Gee. Bylo toho na mě prostě moc." sklopil oči a položil prázdný hrnek na noční stolek.
´Abych nezapoměl tebe taky miluju Gee.´ pomyslel se Mikey a usmál se. "Půjdem zítra do školy?" zeptal se Mikey. "Pokud nechceš nemusíme a kdybychom šli já bych tě ochránil." řekl Gee a usmál se.
"No..abych řekl pravdu, tak nechci." udělal Mikey psí oči. "Dobře, tak já taky nepůjdu." usmál se Gee a Mikey při jeho úsměvu doslova ztratil hlavu."Co na mě tak koukáš?" dloubnul do něj po chvilce Gerard.
To be continued
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama