O jednom šikanovaném teplém emákovi a jeho hrozně úchylném a populárním bratrovi -Druhá část

27. března 2011 v 20:54 | Kamie Way |  Waycest

"Ni-nic."vzpamatoval se Mikey. ´Asi mu bylo divný že na něj tak dlouho čumim.´pomyslem si Mikey. "Co když se po škole rozdrbe, žes tu semnou, s teplým emo bratrem seděl jen v pyžamu? Co když se rozdrbe, že jsem s tebou byl nahej ve vaně? To bude pak tvá pověst v prdeli co?"řekl sakrasticky Mikey.
"No a co? Seš můj brácha ne? A co by se to rozkřikávalo prosim tě.." líbnul ho na čelo Gerard.
"Dobře. Jsem rád, že seš tu se mnou Gee. Co bych si bez tebe počal." obejmul ho najednou Mikey a vstřebával jeho teplo a vůni.
"Vždyť já taky Mikey." přimáčknul ho ještě víc Gee.
"N-nemůžu dýchat." začal se smát Mikey a musel vzít Geeho polštářem, aby ho přestal tak mačkat. Gerard mu to vrátil.
"Jo takhle ty. Polštářová bitka jo?" ušklíbnul se šibalsky Mikey a Gee jen kývnul a už se natahoval pro polštář.
Mlátili do sebe polštářema a přitom se tlemili. Gerard pak udělal ještě čokoládu a šli spolu do postele. Mikey se na Gerarda na chvíli zadíval. "Víš Gee, že si děsně krásnej?" "Já? Jsem odpornej.. Nevim co na mě ty holky viděj." "Gee, promiň ale za tohle bych ti dal facku." A začali se znova smát. Zadívali se na sebe a Gerard ho políbil.
Když se odtrhl všimnul si Mikeyho vytřeštěnýho výrazu.
"J-já..musel. Když si na mě tak pěkně koukal a vůbec víš.." začervenal se Gee. Mikey byl z toho úplně vedle. Zeširoka se usmál a taky Geeho políbil. Tentokrát ale pěkně vášnivě, protože ho Gee tou pusou pořádně rozrajcoval. Chytnul ho za krkem a povalil na postel, kde ho nepřestával líbat.
Ležel jsem tam na něm a líbal ho. Očividně se mu to líbilo. Nemohli jsme se od sebe odlepit. Tomu se prostě říká sourozenecká láska. Při tom pomyšlení jsem se od Geeho odlepil a usmál se. "Copak?" zeptal se mě. "Nejsem dobrej, co?" Zasmál jsem se. "Seš úžasnej." a začal ho zase líbat.
Bylo to něco nepopsatelnýho. Jeho rty dokonale kopírovaly ty moje a naše jazyky se jemně proplétaly. To bych do mého brášky nikdy neřekl.
"Mikey.." vydechnul mezi polibky. "Vím, že bych neměl, ale nedokážu přestat.." šeptal.
"Co bys neměl?" pozvednul jsem obočí.
"No..tohle všechno." sklopil oči. "Proč by ne? Víš Gee..já jsem za to rád. Já tě totiž..no prostě tě.." nedokázal jsem mu to říct.
"Co mě..?" "Já.. já tě.. sakra, nedokážu to říct, prostě to nejde. Nikdy jsem to nikomu neřikal protože jsem všechny nenáviděl." Gerard začal chápat ale dělal jako že stále neví o co de. "Promiň Mikey.. ale pořád nevím, co myslíš." Dal mu pusu na čelo. Mikey ho objal a pošeptal mu: "Miluju tě Gerarde"
Gerard to tušil, ale stejně ho to dojalo. Z nadšení Mikeyho prudce políbil a ten samozřejmě neváhal a začal ho líbat taky.
"Mikey..nikdy bych netušil, že tohle řeknu. Nevím, co si to ve mně probudil, ale..vlastně je to trochu jiný už delší dobu, jen jsem pořádně nevěděl co to je. Prostě..tě taky miluju. Ucítil jsem to až když si mě dneska poprvé políbil. Bylo to něco zvláštního, ale naprosto krásnýho." uculil se na Mikeyho Gee.
"Zítra bych klidně šel do školy. Nenechám se šikanovat tim kreténem!" řekl hrdě Mikey a políbil Geeho na tvář. Ten se na něj usmál. "Když budeš chtít. Abych tak řekl pravdu, pro tebe cokoliv Mikey. Nedovolím aby tě šikanovali! Klidně se ze mě stane emař, hlavně když budu moct být s tebou." Mikey se z toho rozbrečel a přitulil se k Gerardovi. "Miluju tě Gee, moc moc moc.. Cítím to už od tý doby co.. co rodiče umřeli.."
"No..a já blbec to poznal až takhle pozdě." zakroutil hlavou Gee a přimáčknul se na Mikeyho. Navíc ho začal něžně hladit na zádech a to se mu hrozně líbilo. Oba dva byli hrozně šťastní, že mají jeden druhého. Mikey mezitím nezůstával pozadu a začal Geeho jemně líbat na krku. Gee jen zavřel oči a užíval si tu slast.
"Gerarde.. já tě chci!" Gee jen slastně zavzdychal a Mikey ho dál líbal na krku až dolů. Gerard oddychoval a vzdychal zatímco Mikey odváděl svou práci. Oba se po chvíli svlékli a líbali se po celém těle. Mikey potom vzal Gerardovu chloubu do slova do svých rukou.
"Už takhle jo?" ušklíbnul se šibalsky Gerard. "No dobře, tak na to pudem pěkně pomalu." vypláznul na něho Mikey jazyk a rovnou mu jel jazykem po těle. Těsně nad Geeho chloubou se vždy zastavil a vrátil pomalu nahoru.
"No tak Mikey, víš že sem to takhle nemyslel..už mě přestaň trápit." zasténal Gerard. V tu chvíli jel Mikey jazykem zase dolů a tentokrát se nikde nezastavil.
"Kuř Mikey, kuř!" křičel Gerard přes celou ložnici a chytl se za okráj postele. Mikey ho poslechl a začal s prácí. Gerard sténal a Mikey si dával na svojí práci záležet. Po chvilce si Mikey lehl vedle Gerarda, přikryl je, objal ho a koukal se mu do očí.
"Mikey..to bylo něco..něco..." nemohl se Gerard vymáčknout.
"Já vím." usmál se Mikey a přitulil se k Geemu. Nakonec tam spolu v objetí usnuli. Ráno se Mikey probudil brzo, ale Gerard už tam nebyl. Samozřejmě byl už dávno v koupelně, kde se upravoval do školy.
Mikey vstal a oblékl se. Podmaloval si oči jako každý den. Gerard k němu přišel a objal ho. "Dobré ráno, bráško." a políbil ho na tvář a krk. "Dobré. Takže.." začal Mikey. "No.. ve škole.. budeme se chovat jako předtím nebo jako dva teplý bráchové co spolu spali?" optal se s usměvem ve tváři Mikey.
"No..nemuseli bysme nějak dávaj najevo, že sme spolu, co ty na to? Myslim, že bys měl ještě větší problémy než teď no a já asi taky.." navrhnul Gee a Mikey jen nervozně kývnul a sklopil hlavu. Gerard ho chytnul za bradu a dlouze políbil.
"Bude to dobrý." šeptnul.
Mikey se na něj usmál. Po půl hodince vyšli z baráku do školy. Mikey se držel u Gerarda a semtam se ho chytl za ruku. Gerardovi to očividně nevadilo. Došli k skříňkám, kde si nejdřív Gerard vyndal věci. Před jeho skříňkou stepovali 3 blonďaté krávy co ho chtěly sbalit. Pak šli k Mikeyho skříňce a tam na ně čekalo překvapení jménem Phil.
"A heleme se..náš malej teplej emáček je tady." začal Phill. Mikey jen zakroutil hlavou a místo toho se zadíval na Geeho.
"Otoč se když s tebou mluvím!" strčil do něj Phill, když si Mikey začal vyndat věci ze skříňky.
"Hey, co máš za problém!" zasyčel na něho Mikey a zvednul se ze země.
"Ty seš můj problém teplouši!" strčil do něho znovu Phill a tentokrát silněji, že se Mikey bouchnul hlavou do ostatních skříněk.
"Nech ho laskavě bejt ty hovado!" zaburácel Gerard. Phila to překvapilo. Jindy mu v cestě šikanování Mikeyho nic nestálo ale teď.. "Nebo co?" řekl rychle. "Nebo tě zabiju! Na mýho brášku si nebude nikdo dovolovat hajzle!" zařval Gerard přes celou šatnu a usmál se na Mikeyho. Pak vrhl vražednej pohled na Phila. "Jestli tě ještě jednou jedinkrát uvidím jak se na něj jen hnusně podíváš, nebo mu zkřivýš jeden vlásek na jeho ofině, zkřivým já tebe!"řekl hrdě Gerard a objal Mikeyho.
Phill se ho docela lekl a radši kývnul klukům, aby odešli. Gerard ještě slyšel něco jako 'buzík Gerard', ale jen se na Philla podíval a ten zdrhal.
"Myslim, že odteď budeš mít pokoj." usmál se na Mikeyho a pomohl mu na nohy.
"Děkuju ti moc Gee." usmál se na něho sladce Mikey. "Choval ses jako opravdovej drsňák, Phillovi mohly vypadnout oči, jak čuměl a pak jak zdrhal. Kdybych mohl, tak bych se teď na tebe nejradši vrhnul." ušklíbnul se Mikey a Gerard na něho vypláznul jazyk.
"Odměnu mi můžeš dát po škole." zakřenil se Gerard a šli spolu na dvouhodinovku matiky která Gerardovi nešla a Mikey mu musel všechno vysvětlovat. Následoval děják, angličtina a tělá kterej ani jeden z bratrů Wayů neměl rád. Navíc měli dvouhodinovku. Odpoledko jim odpadlo a Gerard se těšil na svou odměnu.Před školou ještě potkali Philla, kterej radši rychle vzal roha, když je viděl. Mikey se jen na Geeho děkovně usmál a společně kráčeli domů. První vešel Gee.
"Takže c..." nedopověděl, protože jakmile Mikey zabouchnul dveře se na něho vrhnul a přimáčknul ho ke zdi. Vášnivě ho líbal a jejich jazyky byly doslova ve víru vášně.
"Oh Mikey." zašeptal mezi polibky Gee. "Vim, že by to měla bejt moje odměna, ale dneska já." a šibalsky na něho pohlédl a začal rozepínat kalhoty.
Po odměnění Gerarda spolu v objetí sledovali film. Ten den si to rozdali ještě asi pětkrát nebo šestkrát a tak se to opakovalo každý den. Ve škole už nikdy nikdo Mikeyho nešikanoval a Phil se jim vyhýbal oblouhek. Z Gerarda se stal velký emař stejně jako byl jeho brácha. Ze všech holek a postupně z celé školy se staly emaři, jen díky Mikeymu. Teď byli oba ´sexuální idolové´ školy.
Od té doby si to spolu rozdávali každý den, žili šťastně a vášnivě a nikdo už Mikeyho ani nikoho nešikanoval.
A spali spolu šťastně až do smrti..
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama