How I Met Your Dad -I. díl

31. března 2011 v 19:13 | Kamie Way |  Frikey
Frikey při kterym bylo těžký vymyslet jméno :DDD A podle toho to vypadá (Jak jsem poznal vaši patku Kristie :DDD)
Bavte se :)

Frank:
´Dneska je první den prázdnin. Doufám že tyhle prázdniny budou nejúžasnější v životě. Pojedem s Gerardem a bohužel i s jeho bráchou co na mě furt čumí na měsíc k moři. A to už pozítří. Musim si sbalit věci a pak se stavit u Gerarda. Snad se nic nepokazí.´ snil Frank už v posteli.
Mikey:
Super. První den prázdnin a ani si nemůžu oddechnout doma a už někam musíme. No, aspoň tu nebudu trčet s rodičema. Jedu totiž s mym bráchou na měsíc k moři. A taky prej s jeho nejlepšim kámošem Frankem. Uvidíme jaký to bude, já se teď na všechno koukám tak pesimisticky, že to nevidim nějak šťastně. Gerard se totiž před někym chová úplně jinak - furt se předvádí a navíc mě naprosto ignoruje. A když je ve společnosti s tim Frankem..to je něco.
Gerard:
´Úžasný,úžasný,úžasný! Za dva dny vyrážíme a já nemám nic připravenýho!´ pomyslel jsem si. Při pohledu na otrávenýho bráchu kterej už měl sbalený věci jsem začal makat. "Co si tak otrávenej? To bys tu radši trčel s rodičema?" Zakroutil hlavou. "Tak buď rád že tě sebou vůbec někam beru, a né že mi budeš dělat ostudu!" ušklíbl jsem se a Mikey udělal ještě zhnusenější xicht.
ZA DVA DNY
Frank:
Fajn. Dneska už vyrážíme a ještě ani nevim, jestli všechno mam. Takže plavky, ručník atd atd...všechno! Takže mi zbývá rozloučit se s našima a můžu za klukama.
"..a chovej se tam slušně Frankie. Užij si to, papa." líbla mě na čelo máma a já konečně vyrazil. Hodlám si to s Gerardem užít co nejvíc. A jestli budu muset, tak i s jeho bráchou.
Mikey:
Seděl jsem na schodech, s kufrem pod nohama, rozcuchanej a na sobě jsem měl jen černý kraťasy a černý triko. Conversky mi matka zakázala, že prej se to na pláž ´nehodí´ tak jsem si vzal úžasný žabky. Byl jsem z tohohle výletu dost zhnusenej ale lepší než tu trčet s našima. Snad budu mít připojení na net. Nevim jak to přežiju v autě se smějícím se Gerardem a jeho kamarádem. Když se vedle mě objevil Gerard, vypadal, jako kdybysme jeli někam na Hawai. "My jedem na Hawai?" optal jsem se. "Ne, ale bude to sranda." usmál se tak debilně, že jsem hloupější úsměv neviděl. Frank přijel tak jsem se zvedl a šel k autu. No, musím přiznat, ža byl docela pěknej.
Gerard:
"Čááu." plácli jsme si s Frankem na uvítání. Máme spolu takovej speciální pozdrav.
"Tak co, vyrážíme?" pozvednul jsem obočí a Frank nadšeně kývl. Jen Mikey prohodil očima a vzdychnul. Fakt super, jestli mu tahle nálada zůstane přes celou dovolenou. Ale co, nenechám si nic zkazit. A taky by si to s náma mohl užít.
"No tak Mikey. Trochu života do toho umírání." plácnul jsem ho do zad a pomohl dát kufry do auta.
Frank:
Mikey mi přišel docela sympatickej ikdyž se tvářil hnusně. Řídil jsem a chvíli co chvíli jsem se na něj podíval ve zpětnym zrdcátku. Pořád dělal jednu a tu samou věc - poslouchal muziku, nejspíš hodně tvrdou protože se otřásalo celý auto a koukal ven. Jeli jsme asi už asi půl hodiny a hrozně se mi chtělo na záchod. "Budeš pak řídit?" zeptal jsem se Gerarda když jsem si pak kupoval kafe a marshmalouny který jsem miloval. Přikývl. Nasedli jsme do auta a já si sedl vedle Mikeyho. Usmál jsem se na něj a on na mě kupodivu taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama