And without you is how I disappear

31. března 2011 v 16:13 | Kamie Way |  Frerard
Jednorázovka tak trochu z nudy :DD
Zrovna poslouchám ´This is how I disappear´ tak mě to prostě napadlo :DD
Bavte se :)

Bože, pondělí, škola. Aspoň že je na koho se těšit. Frankie. On mě vždycky podrží. Můj nejlepší kamarád Frankie.
Oblíknul jsem se, namaloval, jo namaloval a šel do školy. Cestou jsem se stavil pro Franka. Zazvonil jsem a slyšel, jak kluše po schodech otevřít. Když otevřel, podíval jsem se na něj dolů a zatlemil se. On pochopil a pozval mě dál. Byl ještě v pyžamu. Sednul jsem si u něj v pokoji na postel a pozoroval, jak se převlíká. Jsem úchyl ale není nic špatnýho na tom, když koukáte na svýho nejlepšího kamaráda jak se převlíká. Když si nandával ponožky a nešlo mu to, kvíknul a podíval se směrem na mě. Já ho sledoval s otevřenou pusou. "Pomoz mi, Gerarde a neciv tak!" písknul.
Vzpamatoval jsem se a posadil se ho na klín. Začal se smát. Byl strašně rozstomilej. Pomohl jsem mu oblíknout se a celou cestu do školy jsme se tomu smáli. Ve škole jsme si spolu sedli do poslední lavice u okna a povídali si. Přišli k nám dvě blonďatý buchty a na něco se ptaly Franka. Jako kdybych tam nebyl. Frank se na ně usmíval. "Tak platí, uvidíme se." slyšel jsem jak Frank řekl tý trochu vyšší bloncce a ony odkráčely.
"Co to bylo?" zeptal jsem se. "Co by? Kamarádky. Jdu s nima do kina, chceš jít taky?" pokrčil jsem rameny. "Kamarádíš se s holkama?" "No a? Ptáš se jako kdybych ti snad patřil." zasmál se. "Uklidni v sobě ty gayovský pudy, brácho." zasmál se ale já udělal hloupej výraz a celou hodinu ho ignoroval. Měli jsme angličtinu. Frank je na to úplný pako ale mě docela jde. Nic jsem mu nelad opsat ikdyž se snažil nakouknou do mího sešitu.
Nasrat Franku! Začal jsem si pobrukovat písničku, kterou jsem s Frankem složil. I don´t love you. Líbí se mi, hlavně proto že jí z větší části složil Frank. O přestávce jsem šel na záchod a tam seděl celejch 10 minut než zazvonilo. A on za mnou ani nešel! No nic, očividně mu jsem ukradenej pro dnešní den.
Další hodinu byla dvouhodinovka výtvarky. Miloval jsem jí. Měli jsme malovat svýho ´souseda´ jak blbě tomu učitelé říkali. Na Franka jsem se ani nepodíval. Znal jsem jeho všechno. Každičký jeho tetování. On mě taky maloval ale není moc šikovnej malíř a ani se mi to nepodobalo. Musel jsem se trochu zasmát. Všiml si toho a chtěl mi něco říct, ale zazvonilo a já šel. Protože dvouhodinovka skončila a následovala matika a dvouhodinovka těláku, šel jsem do třídy kde jsme měli mít matiku a šel na záchod. Hlavně abych nepotkal Franka.
Narazil jsem do těch holek, nebo spíš do tý blonďatý holky, tý co s Frankem neflirtovala,vykoktal něco jako omluvu a šel dál. Vedle záchodů jsem viděl stát Franka a bavil se zase s nějakou holkou. Usmívali se na sebe a BOŽE! On jí obejmul a líbnul na tvář. Tak tohle nedám. Jdu domů. Odkráčel jsem do třídy a začal si balit věci.
"Gerarde? Kam jdeš?" ptal se mě známý hlas. Frank. "Já..j-e mi nějak špatně.. omluv mě prosím a promiň nepudu s tebou, tvou holkou a její kamarádkou do kina..promiň.." Už jsem chtěl odejít ale chytl mě za ruku. "Počkej, jak to myslíš s mojí holkou?" "No.. přece s ní chodíš ne? Když si jí líbnul na tvář a obejmul.." řekl jsem sarkasticky. "Gerarde, nemyslíš si, že kdybych s někým chodil, nebyl bys první, kdo by to věděl?" a sladce se na mě usmál. Měl jsem chuť dát mu pusu ale předtim líbal tu holku.. Brr!
"Stejně si myslím, že půjdu.." řekl jsem ale on mě nepustil. "Tak se uleju s tebou." řekl a usmál se. Přikývl jsem. Šli jsem k nám a on mě furt ještě nepustil. Držel mě za ruku. Ne že by mi to vadilo ale cítil jsem se divně. Je to přece můj neteplej kamarád.NEteplej.. Ale co když.. co když ho miluju? Není možný! A ikdybych ho miloval tak on mě ne.
Došli jsme ke mě, šli jsme ke mě do pokoje, kde se to Frankovi vždycky hrozně líbilo. No, a mě taky. Usmál jsem se pro sebe. Černý stěny a koberec, všude rozvěšený obrázky upírů, co jsem sám maloval a další masochystický a sadistický obrázky. Nad postelí jsem měl plakát svojí nejoblíbenější skupiny a na stole se válelo pár textů který jsme s Frankem složili. Sedli jsme se na postel a psali další.
Venku se rozpršelo a začala bejt dost velká bouřka. Frank se ke mě přitisknul a chytl mě za ruku. Byl hrozně roztomilej jak se bál tý bouřky. Složili jsme tři písničky a pojmenovali je ´Welcome to the black parade´ ´The ghost of you´ a ´Cancer´. Tu poslední složil z větší části Frank protože mu na rakovinu nedávno umřel taťka. Nedávno, asi přd rokem, ale doteď ho vidím před sebou jak brečí.
Byly už asi tři a Frank musel. Doprovodil jsem ho ke dveřím, usmál se na něj, objal ho a SAKRA! Líbnul jsem ho na ty jeho překrásný rty. Očividně se mu to líbilo a jeden polibek mu nestačil. Začali jsme se líbat. Venku furt pršelo. Naší úžasnou chvilku přerušil Frankům mobil. Volala mu ta blondska. Jamia se jmenuje. Frank to típnul. Pak se na mě podíval těma svejma kukadlama a líbnul mě na ucho.
"Zítra se uvidíme."pošeptal mi do ucha a odešel. ´Zítra se uvidíme?´ Nic jinýho? Nemohl říct aspoń jaký to bylo?Vyběhnul jsem za ním ale už jsem ho nezahlédl. Chtěl jsem vypadnout tak jsem mamce napsal vzkaz že příjdu po osmý. Šel jsem do parku skládat další písničky. Psali se jakoby samy a docela se mi líbili. Zvlášť jedna kterou jsem nazval ´This is how I disappear´.
That without you is how I disappear.
And live my life alone forever now.
And without you is how I disappear,
And live my life alone forever now.
Vážně se mi povedla. Bylo skoro osum tak jsem radši šel domů. Skočil jsem ještě do svýho oblíbenýho baru kde jsem si dal jako obvykle. Otičil jsem se a tam stál Frank. A byl tam s Jamiou! Ocucávali se! Byli jak nadržený koně. Na tohle koukat nebudu. Když jsem odcházel, naschvál jsem vrazil do Franka, ten se na mě podíval a otevřel pusu jako by chtěl něco říct, jenže já o nic nestál a šel dál. Prásknul jsem za sebou dveřma že se celej podnik otřásl.
Nemám důvod žít. Šel jsem do obchodu kde prodával smíšený zboží a koupil jsem si švihadlo. Neměl jsem v úmyslu přs něj skákat něco, pro mě, lepšího. Šel jsem na ´naši´- mou a Frankovu - lavičku kde jsem si ještě přepsal červenou propiskou text This Is How I Disappear. Vzal jsem se mobil a zavolal Frankovi.
"Haló?" Nic jsem neříkal. "Gee?" řekl po chvilce. "Ne?" odvážil jsem se říct. "Panebože, myslel jsem že se ti něco stalo když si nic neříkal, Prosímtě, odpusť mi to, že jsi viděl to cos viděl, je mi to líto já nechtěl." "Kdybys nechtěl tam bys to kurva nedělal!!" vyjel jsem na něj. "Já se du zabít, když dovolíš, jsem v parku na ´naší´lavičce kam si JÍ pak můžeš vodit.." řekl jsem vážně hnusně a típnul to.
Podřezal jsem si žíly na obou zápěstí a pak jsem si na krk uvázal švihadlo. Bylo černý. Jako tma, jako smrt, jako nic po smrti. V tom slyším pískot. Byl to spíš křik Franka. Podíval jsem se na něj a on se ke mě rozběhnul. "Sbohem Franku, miluji tě!" zakřičel jsem do větru který mi rozcuchával vlasy a skočil.
Jediný co si pak pamatuju byl Frank, červená a černá barva a text ´This Is How I Disappear´.Probudil jsem se v nemocnici a vedle mě seděl Frank.
"GERARDE!"vypískl."Gerarde, jak si to mohl udělat?" "Z lásky? Z beznadějný lásky? Miluju tě Franku sakra!" podíval jsem na svoje zápěstí. Byli ovázaný a když jsem si sáhnul na krk měl jsem ho taky ovázanej. "To jsem slyšel. To bylo to poslední, co jsem od tebe slyšel. A ten text co jsem vedle tebe našel, byl krásnej Gerarde." řekl a pohladil mě po vlasech. "Gee, já.. já tě.." nemohl se vymáčnout. "Taky tě miluju." "To říkáš jen proto, abych se necejtil blbě viď?" "Ne, vážně Gee. Nezabíjej se už nikdy!" Políbil mě na moje rozpraskaný rty a pohladil mě po mastnejch rozcuchanejch vlasech.
"Miluju tě, Franku!" "Miluju tě, Gerarde!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 1. dubna 2011 v 16:19 | Reagovat

Jéé :)
Já úplně takovej šok, jak se podřezal :O
Ale pak úplně 'uff', že byl cajk :)
Krásná povídka ;)♥

2 Kamie Fuckin´ Way Kamie Fuckin´ Way | 1. dubna 2011 v 16:41 | Reagovat

Děkuju :)

3 Zouzíí Revenge.. Zouzíí Revenge.. | Web | 3. dubna 2011 v 15:55 | Reagovat

krásný!!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama