Pohádky pro začátečníky, aneb jak se prošukat životem.

14. února 2011 v 15:00 | Kamie Way |  Frerard
Napsáno s Veru Way xD

Trochu delší jednorázovka xD
Za sedmero sexshopy, za sedmero hiphopery a za sedmero beznadějnými popovými zpěváky, žil, byl starý chasník.
Byl stále ožralý,zhulený a každý večer měl u sebe v posteli jiného chlapce.
Jednou si přivedl černocha. No to vám povim, ten měl péro jak aifelovku. Ten večer se celý dům třásl a stěny praskaly z toho, jak Gerard křičel. Ráno ten černoušek vypadl a Gerard spokojeně oddechoval ve své růžové posteli. A takhle se to opakovalo každý den. Nikdy se do svým mládenců nezamilovával. Zásadně je jen využil a odkopl. Jenže láska si nevybírá a i on jednou narazil na něco, cosi tvrdého.
Gerard si zrovna objednával dalšího na noc, když v tom někdo zazvonil u dveří.Gerard to nějak ukončil a šel otevřít.Když uviděl toho kluka,co mu nebyl ani po krk vysoký,nohy se mu roztřásly.Byl tak krásnej,že Gerard měl málem mokro v kalhotech. "Co by jsi rád?" Pravil rozpačitě Gerard..Já..."Koktal neznámý malý muž.."Přišel jsem ti něco navrhnout." "Tak pojd dál, jsem Gerard." "Frank" Frankie, to je krásně jméno a ještě hezčí nositel. Usmyslel si Gerard a nemohl z něho spustit oči. "Tak se posad..Dáš si něco k pití?" "Ne, to je dobrý. Dám si tebe." Gerard polkl a v kalhotech se mu teď doopravdy udělalo mokro.Frank si toho všiml a trochu se usmál."Chceš..Chceš mi tím říct že ty chceš semnou..?" Frank přikývl,Přiblížil se k němu a začal ho ošahávat.To je ale prasák ale jak rád bych ho ojel.
Gerard koukal nevěřícně. Byl to první člověk, co za nim přišel, jenže z hlubokého přemýšlený ho vytrhla teď už hodně velká boule v kalhotách, které bylo opravdu těsno. Frank se zvedl z pohovky a šel k Gerardovi. Ten nebyl schopnej pohybu, jak byl vyděšenej. Frank neotálel a začal Geradovi stahovat kalhoty. V tom se ale zasekl i on. "Ty...ty máš na trenýrkách označený dny?."
"No..víš...To abych nezapoměl." Začervenal se nadrženej
Gerard. "To chápu." Frankovo ruce opustili lem Gerardovo kalhot a začali mlátit do země. Jeho břicho se prohejbalo od smíchu a Gerardovi bylo stále víc a víc trapně. Frank mlátil svejma malejma ručičkama do země a přitom se tak divně smál že skoro zdi praskaly.Gerard to už nedokázal a proto se ho zeptal:"Je tu snad něco vtipnýho?!"vyjel na něj.Byl ještě víc rudej než předtím a proto šel do kuchyně pro pivo a energy drink. Sedl si ke stolu a lil do sebe Redbull. Přišel Frank a pravil." Gerarde, ty lítáš!" A opravdu. Jeho nohy se vznášeli nad zemí. "dej mi taky!" Já chci taky lítat" Frank se tedy napil z plechovky, na zádech mu vyrostli křídla a začal se vznášet. "Tý jo, to je vzrůůšo." Lítali po celym bytě, dokud jim nedošlo palivo. Frank spadnul do postele a Gerard vedle něj.Oba se na sebe podívali a Frank se usmál."Pořád by si chtěl semnou něco mít?"zeptal se opatrně Gee.Frank se zamyslel.Vypadal při tom opravdu strašně. ", Gerarde..Nemáš AIDS, že ne?" "Ty malej skrčku, co si o mě myslíš?" "No já jen, že jsi známej, tim, že každej večer ti máš někoho jinýho.".."Si myslíš, že se nechránim nebo co?" "Promin.." Špitl Frank. "Počkej, pustím hudbu." Gerard se zvedl z postele a vykročil si ke gramofonu. "Nestíhám, bohužel, naštěstí doma mám gramofooon." Prozpěvoval si u toho a pustil včelí medvídky. Gee si lehl zpátky vedle Franka a sundal mu tričko.Začal ho hladit po břiše a frank se blaženě usmíval.Ten malej skrček mu sundal kalhoty, jak měl v plánu předtím.Oba se začali hladit a líbat. Gee, jako velice zkušenej dělal, že nic neumí a nechal se hýčkat. Oba byli nazí a začínalo jim být pořádný horko. Gerard ležící ve
spod, slastně oddechoval a Frank si užíval pár minut slávy, než ho Gerard převalí pod sebe.
Věděl, že to tak bude. Olizoval mu bradavky a párkrát do nich jemně kousl a Gerard se zachvěl. Mnul svým rozkrokem o jeho a
Gerard už to nemohl vydržet. "Kuř, Franku, kuř!" Vykřikl.. Frank poslechl a jako vychovaný chlapec začal Gerardovi kouřit jeho kládu.Gerard při tom řval a naříkal a povím vám, takhle hlasitý to u něj ještě nikdy nebylo.Asi po deseti minutách všechno ukončili,leželi pod peřinou a koukali na sebe.Frank si otřel pusu a usmál se.Gerard se neusmíval.Bylo mu špatně.Jako kdyby už nebylo dost těch co jen ošukal a vykopl.On se zamiloval! "Franku..Asi budeš muset jít.." Řekl nervozně a Frank se zklamaně koukl. "Uvidíme se ještě?" "Ne!" Vykřikl Gerard a začal se oblíkat. Věděl, že když se bude muset na toho potetovaný člováčka koukat ještě tak 5 minut, tak po něm znova skočí a to nesměl. Frank neochotně vylezl z vodový postele hodil na sebe oblečení a vypadl z domu. Gerard ještě pozoroval z okna tu jeho kroutící se prdelku. Frankovi začali téct slzy po tváři.Ikdyž na to byl zvyklý,bylo mu úzko a potřeboval od někoho obejmout.Šel za svým kamarádem Mikeym.Nevěděl, že Mikey a Gerard se znají.. Co spíš..nevěděl, že jsou sourozenci. Všechno mu vyklopil a Mikey jakožto jeho nejlepší kamarád ho vzal kolem ramen a vyrazili so do báru. Měli v sobě už trochu víc a nevěděli, která bije. Frank se zakoukal na Mikeyeho a pravil.."Nikdy jsem si nevšiml, že jsi tak krásnej." "To protože jsi nikdy nebyl tak ožralej." "Ale, to neni..škyt..pravda! !Počkej, musim na záchod.." Pronesl Mikey a odešel. Šel zcela rovně, až na to, že přehlídl dveře a dal si takovou, až z toho spadl na zem.
Frank se ho pokoušel zvednou.Na poprvé se mu to nepodařilo ale napodruhé už ano.Šli si sednout k baru a ještě si obědnali něco 100% alkoholickýho.V tom ale Franka napadlo si zakouřit."Mikey,kouřil jsi ho už někdy někomu?" Mikeyeho ta otázka zaskočila, ale měl jasnou odpověd, ikdyž nevěděl, zda to Frankovi říct..."No..jo..." " Jé a koho?" "Ehmm..to je jedno.." "Ne..řekni mi to, nebo tě znásilnim!" " Neznásilníš, já bych se nebránil takže by to znásilnění nebylo." "Vyplázl MIkey jazyk.." "Tak koho..." "No..toho stejnýho, co ty.." "Ty jsi kouřil svýho bráchu?" zařval nevědomky na celej bar, až se všichni znechuceně otáčeli. Mikey vzal Franka za triko a vyvedl ho ven.Tam ho opřel o zeď.Frank se na něj podíval,jako malé štěně a Mikey ho začal líbat.Sáhl mu na zadek a Frank se celý za chvěl.Pak ho odstrčil. Vedl ho někam daleko od baru. NIkdo tam nebyl. Jenom nějakej starej plot, u kterýho leželi pouta. "stoupni si k tomu plotu!" Zdůraznil Mikey a Frank začínal bejt trochu posranej strachy. "Co chceš dělat?" Řekl s chvěním v hlase. "Uvidíš." Odsekl mu a začal oboum stahovat kalhoty. "MIkey počkej.." "Na co, oba víme že to chceš." Když byl Frank uplně nahej, Mikey mu připl pouty ruce k plotu.. Frankovi se zaleskly slzy v očích."Co..co semnou budeš dělat?"Mikey nic neřekl.Obejmul Frank a začal ho líbat.Od pusy a dolů."M..Mik..key! Co když nás někdo uvidí nebo uslyší? Policajti! Zavřou nás!" Mikey zase nic neříkal. "Sakra, co semnou chceš dělat?!" Mikey došel k bodu,kde se to Frankovi líbilo nejvíc a tak už nic neříkal. Vzal ho do pusy, Ale nebylo to žádný příjemný pokouřeníčko. Bylo to drastický a bolavý. Ani by jsme se nemuseli divit, kdyby měl Frank na juniorkovi modřiny..:D:D
Mikey dokonce zkousl a Frank vykřikl bolestí. "Ty parchante, tohle ti nedaruju!" Uslyšeli a oba otočili hlavu do prava.. Stál tam Gerard (jak jinak) a upřeně koukal na Franka a Mikeyho.Vypadal nasraně.Byl rudý v obličeji a měl na sobě oblečení který bylo zakrvácený."Zase si to dostal bratře?"zasmál se Mikey."Ne."odsekl Gerard.Kouk se na Franka."Věděl jsem že si jen děvka,ale to že mě podvedeš s mým idiotským bratrem jsem nevěděl.To jsem si jako debil myslel že Tě miluju!"Řekl naštvaně a šel do baru.Frank začal brečet.Mikey se oblékl vzal Frankovi věci a utekl.Frank tam zůstal sám,nahatej,bez ničeho. "Hej Michaeli! Vrať mi moje oblečení a odpoutej mě!" Mikey se ani neobtěžoval otočit a dál utíkal. Frankie tam tak stál a po tváři mu stékali slzy. Zavřel oči a odevzdal sví tělo chladnímu větru. V tom uslyšel cvaknutí zámku.. Stál tam chlap vysoký asi jako Gerard.Měl ale krátké blonďaté vlasy.Byl to Bob.Zlatej kamarád Bob."Bobe!"vykřikl Frank tak hlasitě,že psy zavyli.Bob se lekl,podíval se na Franka.Trochu se pousmál,sundal si svetr a podal ho Frankovi. "Teda Franku, radši ani nechci vědět, co tady takhle děláš." "Nechtěj, ale děkuju moc..Jsi moje záchrana..Neviděl jsi někde Gerarda?" "Jo..Je v baru..Leje to do sebe. Řekl bych, že čeká na tebe." Pousmál se. Frank se jen ve svetru s čímsi bimbajícím mezi nohama vydal do baru. Bylo mu jedno, že je nahej. Teď si potřeboval ptomluvit s Gerardem. Bob se usmál a šel si svou cestou.Frank přišel k gerardovi a obejmul ho zezadu.Byl tak šťasnej a nevadilo mu že na ně všichni čuměj.Gee se otočil.Viděl ho asi tak 5x.Chtěl mu dát facku ale ani jednou ze tří pokusu se netrefil. Frank vzal Gerarda kolem ramen a s těží ho dotáhl k němu domů. Položil ho na postel a Gerard hned usl. Pro Frankovo smůli chrápal tak, že Frank celou noc koukal do stropu. Párkrát mu dal Gee do držky, když se převaloval a jeho neposedná ruka nevěděla, co by. "Co tu dělam?" Vystřelil Gee z postele. "Gerarde buď v klidu!" "Nech mě bejt. Já Tě miluju a tyjsi udělal tohle!" "KDyby jsi nebyl rozrušenej všiml by jsi si, že mě Mikey přivázal k plotu a já nemohl nic dělat!" "Cože?...To jsem..nevěděl." "Jo to jsem poznal." "Promin, měl jsem ti věřit. Když já vim, jakej brácha je." "Ehmm..stejnej jako ty. Akorád od tebe nemam modřiny." "Franku..Já Tě miluju." "Já Tebe taky Gerarde." Spojili svoje rty a žili spolu prošukaně až do smrti .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pansy Kristie Pansy Kristie | Web | 14. února 2011 v 15:14 | Reagovat

Jak už sem psala u Veru - je to naprosto úžasný :) Fakt moc povedený ;) Nemůžu z toho ještě ted :D:D*

2 Tery Gee ;)* Tery Gee ;)* | Web | 14. února 2011 v 15:24 | Reagovat

Nejlepší :D:** :)

3 Tery Gee ;)* Tery Gee ;)* | Web | 14. února 2011 v 15:24 | Reagovat

víš co já to tam dala .. mě nic jinýho nenapadlo ;)*

4 Wewu>>lína :D Wewu>>lína :D | Web | 6. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

tak to umírám :D :D peckovní holky!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama