Online/Offline II.

19. února 2011 v 22:03 | Kamie Way |  Frikey
A máte tu další díl xD
Ste rádi? xD
My to píšem tak za sebou protože nás to prostě baví xD

Ierátor se přihlásil
"Ahojky." napsal mu hned Mikey "Naplánujem teda tu schůzku?"
"Ahoj, jo jasně, moc se těšim." napsal Frank i když z toho měl trošku nervy.
"Tak ještě moment...musim to domluvit s bráchou.." a šel za Gerardem.
Gerard seděl v kuchyni ale místo toho, aby se cpal čokoládou a popíjel pivo se maloval a byl dokonce učesanej."Kam se chystáš?"ptal se Mikey."Myslel jsem, že bysme mohli zajít na kafe s Frankem.To je můj kamarád.On je taky GAY"To "GAY" Mikey zdůraznil aby si ho Gee vůbec všiml.
"Ne já už něco mam...a navíc NĚKOHO mam." prohodil protivně Gerard a pak už si Mikeyho nevšímal. Mikey se dál nevyptával, protože mu došlo, že Gerard mluví o Bertovi.
"Tak Gerard s náma nemůže, protože už něco má." napsal s radostí Mikey Frankovi.
"Dobře. Aspoň, že můžeš ty. Mohl bys tak kolem 1?"
"Jo to bych mohl :) ".Mikey se málem posral radostí že uvidí Frank! Panebože, vždyť on byl úžasnej a jestli to nebyl úchyl byl i docela hezkej.
"Super, takže v 1 u tý kavárny tam." napsal Frank a už se nemohl dočkat Mikeyho. Jestli bude tak neodolatejnej, jako na fotkách, tak se asi roztaje na místě.
"Jojo budu tam. Těšim se." psal Mikey s hrozným nadšením a natěšením na Franka.
Mikey se usmíval jako měsíček na hnoji a byl rád že ho Frank nevidí.Za nedlouho byla jedna a Mikey čekal před kavarnou.Čekal 5 minut,deset,patnáct,dvacet ale Frank nikde.Všude kolem chodili jen starý dědci co na Mikeyho koukali jak na blbce."Sakra,zapoměl sem si vzít jiný kalhoty než ty zebří!"řekl si Mikey pro sebe."Teď už s tim nic neudělám"Triko s Mikey Fuckin Way to vylepšilo.Po půl hodině Frank stále nepřicházel.
"Sakra kde je?" nervoval se na druhym konci města Frank. "Řekli jsme si, že v 1 ne, tak kde je, když už je skoro po půl 2."
Po 2 hodině to už Frank vzdal a odešel domu. Celou cestu myslel na to, proč se Mikey neukázal. Doma se hned připojil na skype, kde viděl, že je Poníkoman online.
"Takže ty místo toho, abys přišel, sedíš u compu? Mohl si aspoň napsat..." napsal mu Frank naštvaně.
"Cože? Vždyť já tam byl! Půl hodiny jsem tam stál a ztrapňoval se tam se svejma zebrovanejma kalhotama a čekal na tebe! To ty si nepřišel!" odepsal Mikey který brečel, sotva přes brýle viděl
a jedl čokoládu jednu z nejmléčnějších a pil pivo.
Frank zíral na monitor s otevřenou pusou. Když teda on čekal na Mikeyho v 1 u kavárny a Mikey čekal taky v 1 u kavárny, proč se teda nesetkali?!
"Moment...u jaký kavárny si čekal?" zeptal se po chvilce.
"No přece u kavárny kde jinde?"Mikey zafňukal.Pořád si myslel že si z něj jeho bratr udělal srandu a vymysleli tak Franka."Ale proč by mě teda někam zval?"řekl si pro sebe.
"No já tam taky čekal, takže z toho vyplývá, že jsme každej čekali někde jinde ne?" přemýšlel Frank. Tak chtěl dneska Mikeyho vidět a takhle se to zvrtne.
"Já byl prostě u kavárny v Severní ulici."
"V Severní?! Sakra proč si mi neřekl že v Severní?!"Mikey otřel slzy.Teď byl spíš naštvanej.Taky se na Franka těšil.Gerard si někde užívá s tím jeho novym klukem a jemu se takhle den posere.
"Ne...neřikej mi, že si byl v Jižní...to je super no, takže jestli ještě budeš chtít něco plánovat, budeme si asi muset říct úplně přesný údaje!" napsal naštvaně Frank. Pro dnešek měl teda náladu zkaženou až až.
Mikeymu to bylo líto."Franku, já.. potřeboval bych Ti něco fakt duležitýho říct ale takhle to napsat nejde. Myslíš že bys mohl přijet za mnou? Ty to totiž určitě poznáš a mohl bys mi i poradit co s tim dělat."Mikey z toho byl vážně hotovej.
Franka zlost náhle opustila a přepadla ho spíš zvědavost.
"Ehm...no dobře. Aspoň se teda konečně uvidíme." napsal trochu rozpačitě Frank a po zjištění Mikeyho adresy se za nim vydal a celou cestu si lámal hlavu tím, co mu chce Mikey tak důležitýho říct...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 20. února 2011 v 13:05 | Reagovat

á Je to skvělý! Už se těšim na pokračování jestli tam bude, to co říkáš..:D

2 Kamie Way Kamie Way | 20. února 2011 v 15:51 | Reagovat

No jasně ale nikomu to neříkej xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama